• ۱۵۵ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
Access Manager for Windows محدود کردن دسترسی ها در ویندوز

Access Manager for Windows دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ محدود کردن دسترسی ها در ویندوز اکسس منیجر فور ویندوز در آنی یار. این نرم افزار دسترسی به ویژگی های کلیدی ویندوز را محدود می کند. Access Manager برای ویندوز به شما امکان می دهد دسترسی به ویژگی های کلیدی ویندوز مانند کنترل پنل ها یا منوی استارت ، شبکه ، Taskbar ، دسکتاپ، سینی سیستم ، صفحه کنترل دسترسی به شبکه ، کنترل استفاده از اینترنت و موارد دیگر را محدود کنید. همچنین می توانید کلیدهای Ctrl + alt + Delete را غیرفعال کنید ، کلیدهای عملکرد در هنگام راه اندازی ، به محافظت از ویندوز اجازه می دهد رمز عبور را محافظت کند و کاربران را برای اجرای برنامه های خاص تنها محدود کند ، استفاده از اینترنت را کنترل کند ، آمار استفاده از رایانه توسط بچه ها یا کارمندان خود را مشاهده و بارگیری بیشتری کند. این برنامه می تواند کامپیوتر شما را قفل کرده و در هنگام بارگیری ویندوز از پسورد بخواهد.
Access Manager for Windows 10.0 برای ویندوز فقط کاری است که باعث می شود کارمندان ، دانش آموزان یا کودکان از ورود به سیستم و رایانه ها دور نباشند. این کلیه ویژگی های لازم را دارد تا مردم از مشاهده یا تغییر آنچه شما نمی خواهید آنها را نیز مشاهده کنید. هر مدیر شبکه باید این برنامه امنیتی خوب را دریافت کند.

 

قابلیتهای نرم افزار Access Manager for Windows 10.0:

قفل گذاری کامپیوتر با تعیین رمز عبور
غیر فعال کردن کلیدهای تابع در هنگام بوت
محدود کردن دسترسی کاربران
قفل کردن صفحه کامپیوتر بلافاصله بعد از ترک سیستم
غیرفعال کردن اجرای برنامه هایی که در حالت MS-DOS ویندوز اجرا می شوند
مخفی کردن صفحه تغییر کلمه عبور
محدود کردن دسترسی به کنترل پنل
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار