• ۱۶۴ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
NewFolderEx  افزودن گزینه New Folder به منوی اصلی کلیک راست

NewFolderEx دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ افزودن گزینه New Folder به منوی اصلی کلیک راست نیو فولدر ای ایکس در آنی یار. امکان ایجاد سریع یک پوشه جدید را بدون استفاده از میانبر فراهم می کند. به شما امکان می دهد تا به سرعت یک مورد از فهرست را به منوی زمینه کلیک راست و همچنین کمک به ایجاد پوشه جدید اضافه کنید.
آنچه NewFolderEx انجام می دهد این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید به سرعت یک پوشه جدید ایجاد کنید و مرحله اضافی استفاده از میانبر پیش فرض را حذف کرده یا منتظر باز شدن زیر منوی “جدید” باشید.
صرفنظر از این مراحل در زمان سازماندهی پرونده های شما ، صرفنظر از این که در دسکتاپ ، در اکسپلورر یا گفتگوی “ذخیره به عنوان” صرفه جویی کنید ، در برخی از زمان ها صرفه جویی می شود به خاطر داشته باشید که هیچ رابط وجود ندارد ، بنابراین همه عملکردها از طریق کلیک راست در یک پوشه یا روی دسکتاپ شما انجام می شوند.
مورد جدید پوشه هنگام انتخاب پوشه در درخت کاوش با دکمه سمت راست ماوس قابل مشاهده خواهد بود اما پوشه را در پوشه انتخاب شده ایجاد می کند. همه قوانین ویندوز هنوز هم اعمال می شوند ، NewFolderEx 1.1 Final فقط پوشه هایی را ایجاد می کند که کاربر فعلی دارای مجوز باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار