• ۱۵۹ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
Pokki منوی استارت در ویندوز ۸

Pokki دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ منوی استارت در ویندوز ۸ پوکی در آنی یار. Pokki برنامه نرم افزاری است که توسط SweetLabs تهیه شده و برای سفارشی سازی منوی استارت ویندوز ۸ بکار میرود. با یک کلیک دکمه شروع Pokki برنامه ها ، پرونده ها ، کنترل پنل و گزینه های دسترسی را پیدا کنید و باز کنید. با منوی شروع Windows Pokki ، برنامه ها ، پرونده ها ، کنترل پنل و گزینه های دسترسی را جستجو کنید و به آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه ها و وب سایت های موردعلاقه خود را دقیقاً مانند تلفن های هوشمند خود پین کنید و سازماندهی کنید. کشف و نصب کنید. برنامه های پوکی مانند برنامه های تلفن همراه برای دسکتاپ شما هستند و اطلاعیه هایی در زمان واقعی برای محبوب ترین وب سایت ها و بازی ها دارند.
برنامه رایگان Pokki 0.269.5.459  در نسخه قبلی خود امکان دسترسی به صدها برنامه و بازی رایگان را در App Store خود از طریق نوار وظیفه (taskbar) ویندوز به استفاده کنندگان خود می‌بخشید. اما با انتشار ویندوز ۸ توسعه دهندگان این برنامه تصمیم گرفته‌اند محیط مدیریتی این برنامه را به یک استارت منو جذاب برای ویندوز ۸ تبدیل کنند تا از این راه بسیاری از کاربران دیگر که نیاز به استفاده از استارت منو در ویندوز خود دارند و از امکان جدید ویندوز ۸ با نام Start Screen که در نوشته آموزش کار با صفحه شروع ( Start Screen ) ویندوز ۸ با آن آشنا شدیم خوششان نمی‌آید به برنامه Pokki جذب شوند. به همین دلیل نیز پس از نصب نسخه جدید برنامه Pokki با نام Pokki for Windows 8 در ویندوز خود تغییرات زیر به صورت خودکار در سیستم شما انجام می‌شوند.

 

قابلیتهای نرم افزار Pokki 0.269.5.459:

در هر بار روشن شدن سیستم شما از نمایش Start Screen چشم پوشی می‌شود و شما به صورت مستقیم به محیط دسکتاپ ویندوز وارد می‌شوید.
با کلیک بر روی آیکون Pokki که به جای گزینه نمایش Start Screen ویندوز پس از نصب این برنامه نمایش داده می‌شود با منوی استارت جذاب Pokki به جای صفحه شروع ویندوز روبرو خواهید شد که البته برای دسترسی به Start Screen نیز آیکونی با نام Go to Start Screen در کنار گزینه Shut Down وجود دارد.
با استفاده از نوار جستجو هوشمند نمایش داده شده در منو استارت جدید ویندوز ۸ خود می‌توانید به صورت دسته بندی شده در تنظیمات سیستم، فایل، وب، برنامه و بازی‌های نصب شده در سیستم خود جستجو کنید.
با کلیک بر روی Start Menu جدید به صورت پیش فرض به شما لیست برنامه و بازی مورد علاقه شما (Favorites) نمایش داده می‌شود که در پایین این لیست نیز با کلیک بر روی گزینه App Store می‌توانید برنامه و بازی جدیدی را به صورت رایگان بر روی سیستم خود از Pokki App Store نصب کنید.
در قسمت Notification یا همان اعلان این منو نیز آخرین رویداد و تغییرات انجام شده در شبکه مجازی توسط دوستان و اقوام شما نمایش داده می‌شود که با این امکان می‌توانید همیشه از آخرین تغییرات باخبر باشید. البته در صورتی که از App Gmail Lite که در App Store این برنامه وجود دارد استفاده می‌کنید از آخرین ایمیل دریافتی در حساب جیمیل خود نیز از این طریق باخبر خواهید شد.
با استفاده از گزینه All Program مانند منوی استارت قدیمی ویندوز می‌توانید به لیست برنامه و بازی نصب شده در سیستم خود دسترسی داشته باشید و با کلیک بر روی دکمه ستاره هر کدام از آن‌ها را به لیست Favorites اضافه کنید.
منوی Control Panel نیز برای دسترسی سریع به گزینه های تنظیماتی ویندوز شما کاربرد دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار