• ۱۶۳ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
StartIsBack Plus منوی استارت کاربردی برای ویندوز ۸.۱

StartIsBack Plus دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ منوی استارت کاربردی برای ویندوز ۸.۱ استارت ایز بک در آنی یار. StartIsBack ویندوز ۸.۱ را به منوی شروع ویندوز ۷ برگرداند. راهی عالی برای تسکین درد (و کاربران شما) ویندوز ۸ است. این ویندوز ۸ را به منوی شروع و دکمه شروع کاملاً برجسته برمی گرداند ، دقیقاً مانند نمونه های ویندوز ۷ رفتار می کند و بطور جدی باعث بهبود قابلیت استفاده از دسکتاپ می شود و باعث می شود صفحه جدید شروع بدون سر و صدا نشود. StartIsBack کاملاً بومی برنامه دارای امتیازات صفر ، ارزان و منصفانه ، سریع ، پایدار و مطمئن است. StartIsBack نسخه کاملاً جدید StartIsBack برای ویندوز ۸.۱ است.
StartIsBack Plus در ویندوز ۸.۱ هنگامی که شما بر روی منوی استارت کلیک میکنید همان صفحه آغازین ویندوز ۸.۱ (مترو) نمایش داده میشود که پیشتر در ویندوز ۸ از طریق فشار دادن دکمه ویندوز بر روی صفحه کلید نیز اجرا میشد و واقعا این اقدام مایکروسافت، مشکل کاربران را حل نکرده است، چون کاربران به همان منوی استارت قدیمی که دسترسی سریع به امکانات ویندوز را میسر میکرد نیاز داشتند، همان منوی ساده و کاربردی. نرم افزار StartIsBack Plus این مشکل را حل خواهد کرد و شما با نصب آن از تمامی مزایای منوی استارت موجود در ویندوز ۷ در ویندوز ۸.۱ بهره مند خواهید شد .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار