• ۱۶۳ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
StartW8  منوی استارت برای ویندوز ۸ و ۸.۱

StartW8 دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ منوی استارت برای ویندوز ۸ و ۸.۱ ۸ استارت دبلیو در آنی یار. StartW8 یک نرم افزار گزینه جایگزین از منوی استارت برای ویندوز ۸ است.
بسیاری از افراد منوی استارت را با سیستم عامل های ویندوز مرتبط می کنند زیرا بیش از دو دهه از آن استفاده شده است. با این حال ، ویندوز ۸ از یک ModernUI استفاده می کند که این ویژگی را حذف کرده است. در نتیجه چندین برنامه شخص ثالث برای ایجاد منوی شروع ویندوز ۸ طراحی شده اند که برخی از آنها به آنها پرداخت می شود.

اگرچه StartW8 1.2.111.0 یکی از برنامه های رایگان است ، اما ابزاری قدرتمند است که نه تنها Start را به ویندوز ۸ نمی آورد بلکه برخی از ویژگی های خاص را نیز اضافه می کند. علاوه بر آوردن منوی Start ، به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از کلمات کلیدی ، به سرعت برنامه ها یا فایلهای خاص را در رایانه های شخصی خود جستجو کنند.
این نرم افزار دسترسی شما به تنظیمات، فایل ها و برنامه های ویندوز رو ممکن می کند. پس از نصب این برنامه دکمه Win صفحه کلید شما همانند گذشته برای باز کردن منوی استارت اختصاص می یابد و برای دسترسی به محیط Start Screen ویندوز ۸ و استفاده از App های طراحی شده برای این محیط می توانید بر روی گوشه چپ و پایین تصویر کلیک کنید. توجه داشته باشید فیلد جستجوی موجود در Start Menu اضافه شده به ویندوز ۸ شما همانند نسخه های قدیمی توانایی اجرای فرمان هایی که توسط برنامه Run قابل اجرا هستند را خواهد داشت .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار