• ۱۴۹ بازدید
  • دی ۱۲, ۱۳۹۸
XUS Launcher Pro مدیریت و دسترسی سریع به برنامه ها

XUS Launcher دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ مدیریت و دسترسی سریع به برنامه ها ایکس یو اس لانچر در آنی یار. با XUS به راحتی تمام آیکون های میانبر خود را سازماندهی کنید. کار با XUS Launcher بسیار آسان است و در حالی که از نظر منابع بسیار پرتحرک (در کنار برخی از توابع قدرت مفید) سریع ترین دسترسی به هر مکانی روی سیستم شما و راه اندازی چندین برنامه اکنون نسیم است. اگر تصمیم دارید در پایان دوره آزمایشی اقدام به خرید مجوز کنید ، دیگر نیازی به حذف آن نخواهید داشت زیرا یک کد ثبت نام بلافاصله پس از انجام یک خرید مطمئن و سریع خرید آنلاین برای شما ارسال می شود. XUS Launcher Pro 2.5.0  بسیار انعطاف پذیر است و می توان آن را پیکربندی یا سفارشی کرد تا بتواند نیازهای شما را فقط در دو دقیقه تنظیم کند.
شما می توانید میانبر مورد نظر خود را به این برنامه اضافه کنید و یا آیکونی دلخواه برای برنامه های اضافه شده خود انتخاب کنید. اینکه شما آیا به استفاده از صفحه کلید و یا نشانگر ویندوز عادت کرده باشید مهم نیست، این برنامه نیاز های شما در این دو زمینه را فراهم می کند به طوری که با صفحه کلید به تنهایی می توانید برنامه های مورد نظر خود را با سرعتی که نشانگر ویندوز این کار را برای شما انجام می دهد، اجرا کنید. استفاده از این برنامه باعث می شود تا دسکتاپ شما نظم و ترتیب خاصی پیدا کند و از حالت کسل کننده فعلی آن خارج شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار