• ۱۸۲ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
۸StartButton منوی استارت برای ویندوز ۸ و ۸.۱

۸StartButton دانلود نرم افزار دسکتاپ منوی استارت برای ویندوز ۸ و ۸.۱ هشت استارت باتون در آنی یار. یک برنامه با کاربرد ساده که منوی Start Windows 7 را به ویندوز ۸ باز می گرداند. این شامل ویژگی های مفید دیگری نیز می شود ، کلیه کاربرانی را که می خواهند دسترسی سریع به برنامه ها ، فایل ها و پوشه های متداول داشته باشند هدف قرار می دهد.
در حین نصب ، می توانید autorun ابزار را در هنگام راه اندازی فعال کنید ، همچنین ناحیه کوچک Start Windows 8 را در گوشه سمت چپ پایین صفحه غیرفعال کنید. راه اندازی مجدد سیستم برای اعمال تغییرات جدید مورد نیاز است.
۸StartButton 2.7.0 Final دکمه ای را در گوشه سمت چپ پایین صفحه ایجاد می کند که پس از شروع کار ، شش دکمه دیگر اختصاص داده شده به منوی ۸StartButton Start ، صفحه ۸ Start Windows ، صفحه برنامه های Windows 8 و صفحه جستجو را به همراه خاموش کردن کامپیوتر ، راه اندازی مجدد و امضا کنید.
منوی Start چهار حالت مشاهده را ارائه می دهد: یکی در ویندوز ۷ (با عملکرد جستجو شامل) ، کاشی های شروع ، اسناد اخیر و مرورگر پرونده. می توانید سطح شفافیت را تنظیم کنید ، علامت ها را مخفی کنید ، لیست یا نمای پرونده را برای حالت مرورگر پرونده انتخاب کنید ، همچنین میانبرهایی را در برنامه ها ، فایل ها یا دایرکتوری ها ایجاد کنید.
با کلیک راست بر روی دکمه برنامه به شما امکان دسترسی به وظایف سیستم و Task Manager ، گزینه مدیریت انرژی (قفل کردن ، خروج از سیستم ، خواب ، راه اندازی مجدد ، خاموش کردن) را فعال کنید ، یک برنامه را اجرا کنید و عملکرد کلیک سمت چپ ماوس را تغییر دهید (منوی دسترسی سریع شعاعی ، منوی استارت ۸StartButton 2.7.0 Final ، صفحه نمایش و صفحه برنامه های Windows 8 یا صفحه شروع Windows ۸).
چند تنظیم برای این ابزار قابل تنظیم است. به عنوان مثال ، می توانید صفحه برنامه و صفحه جستجو را شفاف کنید ، تصویر دکمه Start (از پیش تعیین شده یا سفارشی) را تغییر دهید ، تنظیمات رنگی سفارشی را برای کاشی Start مجاز کنید ، همچنین یک افکت محو کردن صاف را برای منوی ۸StartButton Start اعمال کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار