• ۱۶۲ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
Context Menu Tuner افزودن گزینه های کاربردی به منوی کلیک راست

Context Menu Tuner دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ افزودن گزینه های کاربردی به منوی کلیک راست کانتکس منو تونر در آنی یار.
برنامه کاربردی که به شما امکان شخصی سازی منو زمینه را می دهد.
به عنوان مثال “About Windows ” تابعی نیست که از منوی زمینه کلیک راست روی دسک تاپ به آن دسترسی پیدا کنید. اما با تنظیم تنظیمات فهرست منو ، می بینید،
بنابراین اگر می خواهید About Windows را به منوی زمینه کلیک راست کلیک کنید ، می توانید خیلی راحت این کار را انجام دهید.
متن تنظیم کننده با رایانه های شخصی مجهز به ویندوز ۷ ، ویندوز ۸ یا ویندوز ۸.۱ کار خواهد کرد. در اینجا کارهایی وجود دارد که می توانید برای تنظیم و اجرای آن در زمینه منوی زمینه ، بر روی رایانه ای تهیه شده توسط هر یک از این نسخه های Windows استفاده کنید: یک بایگانی را بارگیری کنید ، محتویات آن را استخراج کنید ، تنظیم صحیح تنظیمات فهرست تنظیمات را اجرا کنید.
صفحه در سمت چپ رابط برنامه کاربردی تمام فرمانی را که می توانید به فهرست زمینه کلیک راست اضافه کنید ارائه می دهد. لیست بسیار طولانی است و بسیار خوب است – شما انتخاب های زیادی دارید.
پنل سمت راست به شما امکان می دهد مقصد را برای دستوری که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا با چند تنظیم برای فرمانی که می خواهید اضافه کنید بازی کنید: دستور را فقط هنگام فشار دادن Shift نشان دهید ، جداکننده اضافه کنید ، موقعیت را انتخاب کنید ، اجازه ندهید که مورد به طور پیش فرض باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار