• ۱۴۲ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
HTC Home Apis نمایش ساعت و آب و هوا به سبک آندروید

HTC Home Apis دانلود نرم افزار دسکتاپ نمایش ساعت و آب و هوا به سبک آندروید اچ تی سی هوم اپیس در آنی یار. HTC Home ویجت رومیزی ویندوز که دارای ساعت محلی و به روزرسانی هوا است.
HTC Home Apis یک ابزار کوچک و ساده است که به شما امکان می دهد سه ابزارک دستی را به دسکتاپ ویندوز اضافه کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، این برنامه ابزارهای HTC Home ، ویژه تلفن های هوشمند HTC را در رایانه های شخصی ویندوز بازیابی می کند. اگرچه فقط سه ابزارک ارائه می شود ، اما بسیار مفید هستند.
ویجت اول یک ساعت رومیزی ساده و مرتب است. می توان تنظیم کرد که هم زمان و هم تاریخ را با استفاده از فرمت های مختلف نمایش دهد. سطح شفافیت آن نیز قابل تنظیم است.
ویجت دوم حتی بهتر است. HTC Home Apis 3.1 Build 627 یک ویجت مفید گزارش وضعیت آب و هوا است که پیش بینی وضعیت هوا را برای هر منطقه از جهان نشان می دهد. این می تواند شرایط آب و هوایی فعلی ، دما و حتی رطوبت یا سرعت باد را نشان دهد. علاوه بر این ، این اجازه می دهد تا فاصله بازخوانی را برای بازیابی اطلاعات آب و هوا انتخاب کنید. متأسفانه ، به طور پیش فرض فقط یک شرکت ارائه دهنده هواشناسی برای بازیابی اطلاعات آب و هوا ارائه می شود. اگر می خواهید از ارائه دهندگان هواشناسی دیگر استفاده کنید ، باید آنها را به صورت دستی با استفاده از برگه “Extras” اضافه کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار