• ۲۰۷ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
Winaero WEI Tool نرم افزار ارزیابی کارایی سخت افزار سیستم در ویندوز ۸.۱

Winaero WEI Tool دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ نرم افزار ارزیابی کارایی سخت افزار سیستم در ویندوز ۸.۱ وینرو وی تول در آنی یار. شاخص واقعی تجربه ویندوز (WEI) برمی گرداند. این ویژگی محاسبه و محاسبه مجدد ارزیابی ها و نمرات است. پیشرفت و وضعیت واقعی آزمون ها و ارزیابی های واقعی؛ امکان ذخیره تصویری از فهرست Windows Experience به عنوان یک فایل PNG و جدول WEI شما در یک فایل HTML و موارد دیگر.
Winaero WEI Tool در ویندوز ۸.۱ ویژگی های خوب و جدیدی اضافه شد که از آن جمله میتوان به بازگشت منوی استارت، بوت مستقیم به دسکتاپ، یکپارچگی با سرویس اسکای درایو، بهبود در رابط کاربری مدرن مترو و … اشاره کرد، اما با این حال مایکروسافت گزینه‌ ها و امکانات کاربردی را نیز از این ویندوز حذف کرده است که اگر چه در نظر بسیاری از کاربران چندان حائز اهمیت نبود اما گروهی از کاربران را بشدت نا امید کرد، یکی از این امکانات سیستم ایندکس یا شاخص گذاری سخت افزاری بود (این قابلیت امتیاز ارزیابی شده توسط ابزار System Assessment Tool در رابطه با کارایی سخت افزار سیستم نظیر پردازنده، حافظه رم، گرافیک، هارد دیسک و … را آنالیز و نمایش میداد و سپس کمترین امتیاز را بعنوان مقدار WEI تنظیم میکرد) که به دلیل برخی مشکلات از جمله اشغال منابع سیستمی در پس زمینه ویندوز از ویندوز ۸.۱ حذف شد، به همین جهت در ادامه نرم افزار کم حجم و پرتابلی را به کاربران علاقه مند به این امکان حذف شده معرفی میکنیم که عزیزان با دانلود و استفاده از آن میتوانند امتیاز سخت افزاری ویندوز به سیستم خود را همانند ویندوز ۸ در ویندوز ۸.۱ مشاهده و مورد بررسی قرار دهند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار