• ۱۷۷ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
WindowTabs مدیریت پنجره ها در دسکتاپ

WindowTabs دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ مدیریت پنجره ها در دسکتاپ ویندو تب در آنی یار. WindowTabs از هر برنامه ویندوز و بسیاری از برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند.
هنگام راه اندازی برنامه های پشتیبانی شده بطور خودکار شناسایی می شوند. WindowTabs آنها را در رابط جمع و جور آن نمایش می دهد ، که می توانید با کلیک بر روی دوبار کلیک بر روی نماد سینی سیستم ، آنرا مطرح کنید. شما فقط باید روی یک یا دو جعبه چک ، در کنار ورودی برنامه کلیک کنید تا زبانه ها به رابط آن اضافه شود یا آنها را بصورت خودکار گروه بندی کنید.
اگر ویژگی گروه بندی خودکار را فعال کنید ، ویندوزهای جدید به همان برگه به ​​یک برگه جداگانه ، در یک پنجره موجود اضافه می شوند. به عنوان مثال ، اگر یک پنجره کاوشگر دوم باز کنید ، در اولین تبلت ، در یک برگه جدید ظاهر می شود. این برگه ها همانند برگه مرورگر کار می کنند. شما می توانید آنها را بر روی یک پنجره تنظیم مجدد کنید ، زبانه ها را از یک پنجره به دیگری و به همین ترتیب جابجا کنید و جابجا کنید.
بهترین قسمت این است که می توانید هر برگه ای را بدون توجه به برنامه راه اندازی شده در همان پنجره قرار دهید. به عبارت دیگر ، می توانید در همان پنجره به وب سایت ها مراجعه کنید ، پوشه های خود را کاوش کنید ، ایمیل بسازید ، ایمیل بفرستید ، تصاویر را پردازش کنید و موارد دیگر. علاوه بر این ، ممکن است ظاهر زبانه ها را سفارشی کنید و چند میانبر صفحه کلید را تنظیم کنید تا بین زبانه ها و گروه ها جابجا شوید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار