• ۱۴۸ بازدید
  • دی ۱۳, ۱۳۹۸
Win+X Menu Editor  سفارشی کردن منوی Win+X در ویندوز ۸.۱ و ۱۰

Win+X Menu Editor دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ سفارشی کردن منوی Win+X در ویندوز ۸.۱ و ۱۰ وین ایکس منو ادیتور در آنی یار. یک منوی مخفی است که با فشردن win + x ظاهر می شود. ویرایشگر منو Win + X یک ابزار رایگان با یک رابط کاربری گرافیکی آسان است که هیچ پرونده ای از سیستم را برای غیرفعال کردن بررسی هش نمی دهد. با استفاده از آن ، می توانید میانبرهای میانبر را به منوی Win + X اضافه یا حذف کنید ، نام و ترتیب آنها را تغییر دهید.

برای دیدن گزینه های خود از جمله تغییر نام ، حرکت به بالا یا پایین ، حرکت به پایین ، حرکت به یک گروه ، اضافه کردن و موارد دیگر می توانید از منو در بالا استفاده کرده یا روی هر مورد کلیک راست کنید. پس از اعمال همه تغییرات ، یک “Restart Explorer” مناسب وجود دارد ، بنابراین می توانید تنظیمات جدید خود را بدون دردسر آزمایش کنید. علاوه بر این ، دکمه حذف وجود دارد ، اما مراقب باشید زیرا این می تواند یک کل پیوند را حذف کند. گفته می شود ، یک گزینه بازگرداندن پیش فرض نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید همه چیز را شروع کنید ، بنابراین چیز زیادی وجود ندارد که بتواند با این برنامه اشتباه کند.
به طور پیش فرض آیتم های زیر در این منو قرار دارند :

Programs and Features, Windows Explorer, Command Prompt, Command Prompt with admin rights, Disk Management, Device Manager, Run, Search, Control Panel, Power Options, Network Connections, Task Manager, System, Device Manager and Event Viewer

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار