• ۱۵۷ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
۸oot Logo Changer تغییر لوگوی بوت در ویندوز ۸ و ۸.۱

۸oot Logo Changer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر لوگوی بوت در ویندوز ۸ و ۸.۱ بوت لوگو چنجر در آنی یار. ۸oot Logo Changer ابزاری برای تغییر آرم بوت ویندوز با یک تصویر دلخواه است. می توانید هر تصویری را در برنامه باز کرده یا رها کنید و منطقه مورد استفاده را به عنوان آرم بوت انتخاب کنید. از آنجا که این ابزار به شما نیاز دارد تا حالت TESTSIGNING را روشن کنید تا بتوانید لوگوی بوت جدید را در بوت نشان دهید ، ویندوز یک علامت علامت در قسمت پایین صفحه نمایش شما نشان می دهد ، بنابراین شامل یک patcher می شود که دو پرونده MUI را تغییر می دهد.
در حالت عادی کاربران ویندوز ۸ و ۸.۱ توانایی تغییر لوگوی بوت پیش فرض ویندوز را ندارند و ممکن است بخواهند لوگو پیش فرض ویندوز (لوگوی آبی) را تغییر و لوگوی دلخواه خود را با آن جایگزین کنند که به همین منظور در ادامه نرم افزاری را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن میتوانید لوگو کنونی ویندوز ۸ و ۸.۱ خود را تغییر و آن را برای خود سفارشی کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار