• ۱۶۹ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
Boot UI Tuner بهینه سازی منوی بوت ویندوز ۸ و ۸.۱

Boot UI Tuner دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ بهینه سازی منوی بوت ویندوز ۸ و ۸.۱ بوت یو ار تیونر در آنی یار. نرم افزاری کاربردی برای مدیریت و تغییرات پیشرفته بوت ویندوز می باشد. بوت شدن ویندوز ۸ بسیار سریعتر از نسخه های قبلی ویندوز. ویندوز ۸ هنگام بوت شدن صفحه گرافیکی را نشان می دهد و پیام خوش آمدید را نشان می دهد. اما همه نمی خواهند وقت خود را صرف دیدن آرم ویندوز ۸ کنند. اگر می خواهید آرم بوت ویندوز را غیرفعال کنید ، می توانید از تنظیم کننده رایگان Boot UI Tuner استفاده کنید. این نرم افزار رایگان است که برای ویندوز ۸ طراحی شده است و به شما امکان می دهد تنظیمات مختلف Boot UI را برای ویندوز ۸ تغییر دهید.

Boot UI Tuner 2.0.0.0 به شما امکان می دهد برخی از تنظیمات پنهان مدیر boot را در ویندوز ۸ تنظیم کنید. این به شما امکان می دهد تا آرم بوت ویندوز را غیرفعال کنید ، دایره چرخش را غیرفعال کنید ، گزینه های پیشرفته بوت را فعال کنید ، منوی بوت میراث را فعال کنید و بسیاری موارد دیگر.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار