• ۱۷۱ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
Close Threshold for Windows 8.1 تنظیم سرعت بستن اپلیکیشن‌ ها در ویندوز ۸.۱

Close Threshold for Windows 8.1 دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تنظیم سرعت بستن اپلیکیشن‌ ها در ویندوز ۸.۱ کلوز تری شولد فور ویندوز در آنی یار. ابزاری ضروری برای همه کاربران ویندوز ۸.۱ است. این امکان را به شما می دهد تا روشهای بستن برنامه های مترو را بهبود ببخشید. شما می توانید حرکات موس بسیار کوچکتر را انجام دهید / “کش رفتن” را لمس کنید تا هر برنامه ای را ببندید. همچنین می تواند ویژگی “تلنگر برای بستن” را سرعت بخشد. نوار لغزنده ها را به سمت چپ قرار دهید ، و کشیدن اعمال مترو به لبه پایین صفحه لزوماً نخواهد بود! بعد از کلیک بر روی دکمه “Apply & Restart Explorerویندوز اکسپلورر مجدداً راه اندازی می شود و می توانید برنامه Metro را در نزدیکی لبه بالای صفحه ببندید!
Close Threshold for Windows 8.1 در محیط Modern UI ویندوز ۸.۱، اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که محیط آنها پنجره‌ مانند نیست و هیچ دکمه ای برای بستن این اپلیکیشن ها وجود ندارد. راه بستن App ها این است که موس را به بالای صفحه برده، کلیک چپ را نگاه داشته و به نزدیکی پایین صفحه بکشید. اما بستن اپلیکیشن ها به این شکل گاهی مشکل‌ ساز می‌شود به خصوص اگر از صفحه نمایش غیرلمسی بهره می‌برید و سرعت حرکت موس یا تاچ‌ پد پایین باشد، کارتان برای کشیدن موس تا پایین صفحه دشوارتر است، نرم افزار Close Threshold میتواند این مشکل را از بین برده و میزان کشیدن موس یا انگشت به سمت پایین را برای بستن App ها کاهش دهد .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار