• ۱۸۰ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
Windows 7 Start Orb Changer تغییر آیکون منوی استارت در ویندوز ۷

Windows 7 Start Orb Changer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر آیکون منوی استارت در ویندوز ۷ ویندوز ۷ استارت اورب چنجر در آنی یار. با این نرم افزار براحتی آیکن منوی استارت خود را تغییر دهید. بر روی دکمه Select & Change Start کلیک کنید تا یک Orb سفارشی شروع کنید. این برنامه از explorer.exe اصلی نسخه پشتیبان تهیه کرده ، دکمه شروع را تغییر داده و explorer.exe را مجدداً راه اندازی می کند. برای بازیابی پیش فرض Start Orb و explorer از نسخه پشتیبان ، بر روی گزینه Restore Original Explorer Backup کلیک کنید.
Windows 7 Start Orb Changer 5.0 نرم افزاری رایگان و کم حجم جهت تغییر آیکون منوی استارت در ویندوز هفت می باشد که شما بوسیله این نرم افزار براحتی قادر به تغییر منوی استارت با آیکون دلخواه خود خواهید بود. برای تغییر آیکون بعد از اجرای برنامه بر روی Change کلیک کرده و مسیر آیکون دلخواه خود را به برنامه بدهید تا بصورت خودکار آیکون منوی استارت تغییر داده شود، برای بازگشت به حالت پیش فرض هم کافیست برروی گزینه Restore کلیک نمایید. برای دسترسی سریع به این نرم افزار هم میتوانید در دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Start Orb را انتخاب کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار