• ۱۴۷ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
Windows 8.1 Charms Bar Customizer تغییر لوگوهای نوار Charms Bar در ویندوز ۸.۱

Windows 8.1 Charms Bar Customizer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر لوگوهای نوار Charms Bar در ویندوز ۸.۱ کروم بار کاستومایزر در آنی یار. با “Charms Bar Customizer” می توانید Charms Bar را تغییر دهید. این ابزار بسیار زیبا به شما امکان می دهد آیکون ها را سفارشی کنید و نمادهایی را که در نوار جذابیت نشان داده شده است اضافه یا حذف کنید. Charms Bar Customizer ابزاری قابل حمل است و به این معنی است که نیازی به نصب آن ندارید. بیایید با کلیک کردن بر روی اینجا بارگیری گزینه Charms Bar Customizer را شروع کنیم
ویندوز یک سیستم عامل بسیار قابل تنظیم است – این تنها یکی از دلایلی است که همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهد. اگر می خواهید علامت خود را بر روی رایانه خود تمبر دهید ، روش های بی شماری برای انجام این کار وجود دارد. هر کسی که به ویندوز ۸.۱ اقدام کرده است ، متوجه خواهد شد که در حالی که همه روش های جدید برای تغییر نگاه دسک تاپ شما وجود دارد ، برخی از جنبه های ویندوز وجود دارد که به نظر می رسد مقاوم در برابر تغییر مقاومت می کنند. هنگامی که چنین منطقه ای وجود داشته باشد نوار ویندوز ۸ و ۸.۱ Charms است ، که علاوه بر تغییر رنگ لهجه ای که در جای دیگری از صفحه شروع و سایر مناطق ویندوز استفاده می شود غیر قابل تشخیص است. اما با وجود نامگذاری مناسب Charms Bar Customizer ، اکنون می توانید نمادهایی را که در نوار ویندوز ۸.۱ Charms ظاهر می شود ، به چیزی که مورد نظر شماست تغییر دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار