• ۱۵۳ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
Windows 8 Start Screen Customizer تغییر تصویر Start Screen ویندوز ۸

Windows 8 Start Screen Customizer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر تصویر Start Screen ویندوز ۸ ویندوز ۸ استارت اسکرین کاستومایزر در آنی یار. با این نرم افزار براحتی میتوان تصویر استارت اسکرین را تغییر داد. برای شروع ، اگر می خواهید یک پس زمینه سفارشی برای صفحه شروع خود داشته باشید ، می توانید به سادگی روی دکمه “بارگذاری تصویر” کلیک کرده و تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از آن می توانید بر روی دکمه “اعمال” کلیک کنید تا با موفقیت بتوانید پس زمینه صفحه شروع را تغییر دهید. . همچنین می توانید قسمتی از تصویر را انتخاب کنید که به عنوان پس زمینه نمایش داده شود. شما می توانید هر نوع فایل تصویری را انتخاب کنید.
همچنین با استفاده از این ابزار رایگان می توانید opacity menu را تغییر دهید. Opacity در اینجا به معنی شفافیت منوی شروع است. با استفاده از این نرم افزار می توانید صفحه شروع خود را کاملاً شفاف یا جزئی شفاف کنید تا در فرآیندهای پس زمینه بتوانید نگاهی چشمگیر داشته باشید. همچنین این نرم افزار به شما امکان می دهد تا کدورت کاشی های برنامه را تغییر دهید. اکنون می توانید دو سطح متفاوت برای شفافیت صفحه نمایش ، پس زمینه و کاشی های برنامه داشته باشید.
این نرم افزار رایگان به شما امکان می دهد حداکثر تعداد ردیف ها را در منوی شروع خود تنظیم کنید. این ویژگی واقعاً بسیار مفید است ، زیرا با این گزینه می توانید ظاهر اصلی منوی شروع خود را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و نه مطابق نیاز رزولوشن صفحه نمایش خود را. این امکان را به شما می دهد تا طراحی اولیه منوی استارت را مجدداً طراحی کنید و به بهترین وجه مناسب کاشی های مترو را در صفحه رایانه شخصی خود داشته باشید.
Windows 8 Start Screen Customizer 1.4.10 دارای رابط کاربری خوبی است که بسیار آسان برای استفاده از آن استفاده می شود و به شما امکان می دهد همه تنظیمات را خیلی سریع انجام دهید.

 

توضیحات و نحوه ی استفاده از نرم افزار :

پس از دانلود و اجرای برنامه Windows 8 Start Screen Customizer با صفحه ای روبرو خواهید شد که با استفاده از آن به بسیاری از تنظیمات مربوط به صفحه شروع و یا همان Start Screen ویندوز ۸ خود را خواهید داشت. در سمت چپ پنجره اصلی این برنامه لیستی از نمونه های از قبل طراحی شده برای استفاده به عنوان پوسته Start Screen وجود دارد که برای استفاده از آن‌ها تنها کافی است بر روی نمونه مورد نظر کلیک کرده و سپس بر روی گزینه Apply موجود در پایین همین قسمت کلیک کنید .
در صورتی که می‌خواهید از تصاویر مورد نظر خود به عنوان تصویر زمینه استفاده کنید می‌توانید با کلیک بر روی دکمه Load Picture تصویر مورد نظر را در سیستم خود انتخاب کنید و در نهایت با انتخاب محدوده ای از آن تصویر که می‌خواهید به عنوان پس زمینه صفحه شروع نمایش داده شود و کلیک بر روی دکمه Apply & Save کار را به پایان برسانید. البته با تیک دار کردن گزینه Blur در پایین صفحه کمی تصور را مه آلود و یا همان محو کنید تا گزینه های موجود در Start Screen ویندوز شما به خوبی بر روی آن قابل رویت باشند .
اگر دوست دارید از تصویر پس زمینه دسکتاپ خود نیز به عنوان تصویر پس زمینه صفحه شروع ویندوز استفاده کنید گزینه Use Desktop Wallpaper به شما این امکان را خواهد داد .
برای تغییر خودکار تصویر زمینه نیز با استفاده از دکمه Select Picture شاخه در بر دارنده تصاویر مورد نظر را انتخاب کنید و سپس گزینه Slideshow را تیک دار کنید و در قسمت Interval بازه زمانی که می‌خواهید تصاویر انتخاب شده به عنوان تصویر پس زمینه Start Screen ویندوز تغییر کنند را وارد کنید. برای اجرای خودکار این برنامه در هر بار راه اندازی سیستم نیز تنها کافی است گزینه Run at Start-up را تیک دار کنید .
یکی دیگر امکانات برنامه Windows 8 Start Screen Customizer امکان تعیین شفافیت نمایش صفحه Start Screen ویندوز و البته گزینه های نمایش داده شده در آن است. برای تغییر شفافیت صفحه شروع نیز می‌توانید از بخش Start Screen Opacity و برای تنظیم شفافیت گزینه‌ها از بخش Title Opacity بهره ببرید. توجه داشته باشید پس از تنظیم این دو مورد برای ثبت تغییرات انجام شده نیاز است دوباره بر روی دکمه Apply کلیک کنید و یا برای برگشت به تنظیمات اولیه نیز می‌توانید از دکمه Default کلیک کنید .
همچنین برای اضافه کردن گزینه‌های مورد نیاز خود به محیط صفحه شروع ویندوز نیز می‌توانید از آموزش اضافه کردن گزینه در صفحه شروع ویندوز ۸ با Start Screen Pinner استفاده کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار