• ۱۹۴ بازدید
  • دی ۱۴, ۱۳۹۸
XLaunchpad ساخت و مدیریت Shortcut در ویندوز

XLaunchpad دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ساخت و مدیریت Shortcut در ویندوز ایکس لانچ پد در آنی یار. نرم افزاری کاربردی برای مدیریت میانبر (shortcut) ویندوز می باشد. XLaunchpad ابزاری برای پیشرفت دسکتاپ ویندوز است که دسکتاپ ویندوز شما را به چیزی تبدیل می کند که شبیه به طرح ، ظاهر و احساس Mac OS X است. این برنامه شامل لانچری با گرافیک زیبا است. راه‌انداز در اینجا امکان مدیریت میانبرهای فایلها ، پوشه ها و موارد دیگر را به راحتی فراهم می کند.

استفاده از XLaunchpad 1.0.9.518  بسیار ساده است. فقط آن را بارگیری کرده و برنامه را استخراج کنید. پس از اجرای آن ، می توانید اندازه آیکون ها را تغییر دهید ، آن را از سینی سیستم (یا با زدن F12) و موارد کشیدن و رها کردن برای ایجاد میانبرها فعال کنید.

یک نکته خوب در مور XLaunchpad 1.0.9.518 این واقعیت است که شما نیازی به تغییر تنظیمات ویندوز یا مدخل رجیستری ندارید. این بدان معناست که شما ملزم نیستید که “به طور دائم” روی “مک” تغییر دهید و قادر هستید از آن استفاده کنید یا به عنوان یک سرگرمی جالب ، هر چند وقت یکبار که دوست دارید. به طور کلی ، اگر می خواهید نگاهی به Mac OS X در دسکتاپ ویندوز کامپیوتر خود داشته باشید ، XLaunchpad راهی آسان و غیر دائمی برای تحقق آن است.
نرم افزار اجازه ساخت میانبرهای بیشتری به شما میدهد و تنها به ایجاد میانبر برای ساخت فایل و یا پوشه محدود نمیشود ، ایجاد لینک برای دسترسی سریع به آدرس یک سایت و یا ایجاد میانبر برای خاموش کردن سیستم و یا راه اندازی مجدد سیستم را به شما میدهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار