• ۱۸۵ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
AdwCleaner حذف برنامه های تبلیغاتی مزاحم در ویندوز

AdwCleaner دانلود نرم افزار امنیتی حذف برنامه های تبلیغاتی مزاحم در ویندوز ای دی دبلیو کلینر در آنی یار. نرم افزاری برای حذف نوارهای تبلیغاتی از روی مرورگرها است. AdwCleaner برنامه ای است که Adware ، نوار ابزار ، برنامه های بالقوه ناخواسته (PUP) و Hijackers مرورگر را از رایانه شما جستجو و حذف می کند. با استفاده از AdwCleaner می توانید خیلی از این نوع برنامه ها را برای یک تجربه کاربری بهتر در رایانه خود و در حین مرور وب به راحتی حذف کنید.

انواع برنامه هایی که AdwCleaner را هدف قرار می دهند به طور معمول با برنامه های رایگان که از وب بارگیری می کنید همراه است. در بسیاری از موارد هنگام بارگیری و نصب برنامه ، نصب اعلام می کند که این برنامه ها به همراه برنامه ای که بارگیری کرده اید نصب می شوند. مگر در مواردی که نصب سفارشی انجام دهید ، این برنامه های ناخواسته به طور خودکار روی رایانه شما نصب می شوند و شما را با نوارهای ابزار مرورگر اضافی ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و سایر برنامه های ناخواسته به شما رها می کند. AdwCleaner 8.0.1 برای جستجو و حذف این نوع برنامه ها طراحی شده است.
این نرم افزار با موتور جستجوگر خود کلیه Adds-on ها، Adware ها و بدافزارهای ناخواسته و مزاحم را در مرورگرهای مختلف امروزی نظیر Internet Explorer, Chrome, Firefox و Opera، رجیستری ویندوز، سرویس های در حال اجرا را اسکن، یافته و حذف می کند. این نرم افزار محصولی از شرکت Malwarebytes می باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار