• ۱۷۵ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
Better Explorer اکسپلورر ویندوز ۸ برای ویندوز ۷

Better Explorer دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ اکسپلورر ویندوز ۸ برای ویندوز ۷ بتر اکسپلورر در آنی یار. با استفاده از آن می توانید نوار ابزار شبیه ویندوز ۸ را در ویندوز ۷ نصب کنید. Explorer یک برنامه کاربردی است که در قلب ویندوز است و برای همه چیز از مرور در عکس های دیجیتال ، دسترسی به مجموعه موسیقی شما یا به سادگی کپی کردن فایل ها از یک پوشه به پوشه دیگر استفاده می شود. از آنجا که اینها کارهایی هستند که برای کار با ویندوز بسیار مهم هستند ، مهم است که ابزاری که برای تعامل با پرونده های خود استفاده می کنید ، تا حد امکان بصری و ویژگی بسته بندی شده باشد. اگر فهمیدید که Explorer کمی فاقد آن است ، BExplorer یک جایگزین رایگان است که احتمالاً ترجیح می دهید. ابزارهای جایگزینی Explorer زیادی وجود دارد که با برنامه ای که به آن عادت کرده اید کاملاً متفاوت است ، اما در مورد BExplorer چنین نیست. جدا از این واقعیت که دارای نوار ابزار روبان سبک ویندوز ۸ است ، این برنامه کاملاً شبیه به Explorer خود Windows است. این امکان دسترسی به تعدادی از ابزارها و گزینه های مفید را فراهم می کند ، اما می توانید در صورت پنهان کردن آن پنهان شوید.

اما قابل توجه ترین تفاوت بین ابزار معمولی BExplorer و ویندوز این است که دارای یک رابط زبانه دار است. این یک روش عالی برای کار با چندین پوشه به طور هم زمان و بدون نیاز به درهم و برهم کردن نوار وظیفه با دکمه های بسیار زیاد فراهم می کند و می تواند به سرعت بخشیدن به روند کپی کردن فایل ها بین مکان ها به سرعت و به راحتی کمک کند.

روبان امکان دسترسی به تعدادی از گزینه های مفید مانند انتقال و کپی کردن فایل ها و همچنین امکان کپی کردن آدرس یک فایل در کلیپ بورد را فراهم می کند. گزینه بسیار مفید دکمه “انتخاب معکوس” است که انتخاب همه موارد در یک پوشه به استثنای یک یا دو پرونده را بسیار آسان می کند. BExplorer در حال حاضر یک برنامه آلفا است و هنوز هم در اطراف لبه ها کمی خشن است که برخی از جنبه های کاربرد آن به سادگی کار نمی کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار