• ۱۶۴ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
Context Menu Editor  ویرایش منوی راست کلیک دسکتاپ

Context Menu Editor دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ویرایش منوی راست کلیک دسکتاپ کانتکست منو ادیتور در آنی یار. این نرم افزار امکان ویرایش منوی کلیک راست را می دهد.
Context Menu Editor یا منوهای کلیک راست شما با ورودی های متعدد خفه می شوند ، درست است؟ بعضی اوقات آنها برای مدیریت پرونده ها و پوشه های ما بسیار مناسب و مفید هستند. اما گاهی اوقات آنها فقط به عنوان یک جعبه درهم ریخته با گزینه های ناخواسته بسیاری به نظر می رسند.
افزودن یا حذف گزینه های منوی زمینه به صورت دستی کمی دشوار است ، به برخی از دانش پیشرفته رایانه و انجام مراحل زیادی نیاز دارد. علاوه بر این ، اگر به اشتباه انجام شود ، می تواند منجر به خراب شدن سیستم عامل شود. بنابراین ، برای کمک به شما در انجام این کارها ، ویرایشگرهای فهرست زمینه ایجاد شده اند. با افزودن ، ویرایش و حذف منوهای زمینه متناسب با راحتی خود ، بهره وری خود را بالا ببرید. این نرم افزار به شما امکان ویرایش منوی راست کلیک را می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید گزینه های اضافه ی منوی راست کلیک را حذف نمایید و در صورت نیاز گزینه های جدیدی را به دلخواه به آن اضافه کنید، البته این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید که پیش از حذف هر گزینه، بررسی های لازم را انجام دهید چراکه در صورت حذف آن دیگر راه برگشتی نخواهید داشت .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار