• ۱۷۷ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
Logon Screen تغییر عکس صفحه لاگین ویندوز ۷

Logon Screen دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر عکس صفحه لاگین ویندوز ۷ لاگین اسکرین در آنی یار. می توانید هر زمان عکس زمینه صفحه ورود ویندوز ۷ را به عکس دیگر تغییر دهید. اگر کاربر ویندوز هستید ، به صفحه ورود به سیستم که به محض شروع ویندوز نمایش داده می شود ، توجه خواهید کرد. این صفحه اجازه می دهد تا یک حساب کاربری را از میان موجود انتخاب کنید. هنوز مشکل صفحه ورود به سیستم این است که نمی توان آنرا تغییر داد. داشتن یک صفحه نمایش برای مدت طولانی می تواند خسته کننده باشد و ممکن است فرد بخواهد صفحه را تغییر داده و تصویر خود را اضافه کند. متأسفانه ویندوز اجازه انجام این کار را نمی دهد. اما برخی از برنامه های کاربردی وجود دارد که می توانند صفحه ورود به سیستم را تغییر داده و آن را جایگزین هر پرونده تصویری کنند. یکی از این برنامه ها Logon Screen است. این برنامه ساده ویندوز با هر نسخه از سیستم عامل سازگار است و می تواند به روشی بسیار ساده نصب شود. اجرای برنامه نیز بسیار ساده است زیرا کاربر فقط باید تصویر مورد نظر خود را بارگیری کرده و سپس بر روی دکمه Apply کلیک کند. در صورت اختیاری ، او می تواند برخی از تنظیمات اضافی مانند تنظیم یک متن خاص برای نمایش در صفحه ورود به سیستم ، فعال کردن دکمه خاموش یا نمایش اکانت های کاربر را انجام دهد.
در صورتی که کاربر بخواهد صفحه ورود به سیستم اصلی خود را به عقب برگرداند ، می تواند از عملکرد Restore استفاده کند که به وضوح تصویر صفحه اصلی ورود به سیستم را بازیابی کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار