• ۱۷۳ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
VistaSwitcher زیبا سازی و اضافه کردن امکانات به Alt+Tab

VistaSwitcher دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ زیبا سازی و اضافه کردن امکانات به Alt+Tab ویستا سویچر در آنی یار. ابزار مدیریتی زیبا و قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز است. پس از نصب ، کادر گفتگوی پیش فرض Windows Alt-Tab را با یک کادر خوب جایگزین می کند که لیستی از همه کارهای در حال اجرا را با نام و عکس های پیش نمایش نشان می دهد و کاربر را قادر می سازد با استفاده از میانبرهای ماوس و صفحه کلید اقدام به انجام آنها کند. فقط با یک کلیک می توانید وظایف را تغییر دهید ، به حداقل برساند ، حداکثر کنید ، پنجره اصلی را بازیابی کنید یا فرآیند را ببندید.

مهمترین مزیت VistaSwitcher ، پنجره جدید سوئیچ Alt-Tab است. بر خلاف Stadard Alt-Tab ، VistaSwitcher پیش نمایش کامل اندازه هر پنجره کار و لیست های مربوط به خواندن آسان مربوط به کارهایی که اجرا می شود را نشان می دهد ، همه با وضوح با نمادهای با عنوان نشان داده شده اند تا بتوانید در طی چند ثانیه مورد نیاز خود را پیدا کنید. به راحتی ، لازم نیست که بارها و بارها Alt-Tab را فشار دهید تا در نهایت برنامه مورد نیاز را انتخاب کنید. پیمایش بسیار آسان تر است (و شهودی تر نیز). به سادگی ماوس خود را بر روی کار مورد نظر قرار دهید یا آن را با کلیدهای جهت دار روی صفحه کلید خود انتخاب کنید. با استفاده از VistaSwitcher 1.1.5، پیدا کردن پنجره مناسب یک نسیم است! همچنین ، می توانید بین ویندوزهای باز فقط با ماوس جابجا شوید. به میانبرهای صفحه کلید لازم نیست! کافیست دکمه سمت راست ماوس خود را به سمت پایین نگه دارید و چرخ را به بالا یا پایین حرکت دهید تا پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار