• ۱۵۲ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
Winaero ScreenSavers Tweaker سفارشی سازی ScreenSaver

Winaero ScreenSavers Tweaker دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ سفارشی سازی ScreenSaver سفارشی سازی ScreenSaverدر آنی یار. این نرم افزار جهت سفارشی کردن محافظ صفحه نمایش بکار میرود. محافظ صفحه نمایش به طور پیش فرض با ویندوز ۸ ، ویندوز ۷ و ویندوز ویستا تنظیمات زیادی دارند. همه آنها غیرقابل دسترسی هستند زیرا گفتگوی پیکربندی به دلایل ناشناخته گم شده است. Winaero Screensavers Tweaker اجرای جدیدی از نرم افزار قدیمی که این امکان را به شما می دهد تا تمام تنظیمات پنهان Windows Screensavers را به راحتی تغییر دهید.

Winaero ScreenSavers Tweaker 1.0.0.1 اگر از ویندوز ۷ و ۸ استفاده کرده باشید، بی شک متوجه شده اید که این ویندوزها با محافظهای صفحه نمایش جالب و جذابی مثل Bubbles, Mystify, Ribbons, Lines and Aurora همراه شده اند که متاسفانه امکان هیچ نوع سفارشی سازی برای این محافظ های صفحه نمایش به صورت پیش فرض در ویندوز در نظر گرفته نشده است. نرم افزار Winaero ScreenSavers Tweaker  نام ابزار کم حجم و بدون نیاز به نصبی می باشد که شما با کمک آن میتوانید کنترل هر یک از محافظ های صفحه نمایش موجود در ویندوز ۷ و ۸ را به عهده بگیرید . اگر از ویندوز ۷ و ۸ استفاده کرده باشید، بی شک متوجه شده اید که این ویندوزها با محافظهای صفحه نمایش جالب و جذابی مثل Bubbles, Mystify, Ribbons, Lines and Aurora همراه شده اند که متاسفانه امکان هیچ نوع سفارشی سازی برای این محافظ های صفحه نمایش به صورت پیش فرض در ویندوز در نظر گرفته نشده است. نرم افزار Winaero ScreenSavers Tweaker  نام ابزار کم حجم و بدون نیاز به نصبی می باشد که شما با کمک آن میتوانید کنترل هر یک از محافظ های صفحه نمایش موجود در ویندوز ۷ و ۸ را به عهده بگیرید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار