• ۱۷۰ بازدید
  • دی ۱۵, ۱۳۹۸
WinPlusX  شبیه سازی منوی دسترسی سریع ویندوز ۸ در ویندوز ۷ و XP

WinPlusX دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ شبیه سازی منوی دسترسی سریع ویندوز ۸ در ویندوز ۷ و XP وین پلاس ایکس در آنی یار. یک برنامه کم حجم برای منوی دسترسی سریع در نوار وظیفه.  WinPlusX یک نرم افزار کوچک و محجوب است که قصد دارد با اضافه کردن یک منوی سریع دسترسی در نوار وظیفه ، راحتی بیشتری را به نسخه های قدیمی ویندوز شما (مانند XP ، Vista و ۷) وارد کند. منوی دسترسی سریع را به نسخه های قدیمی تر ویندوز منتقل می کند اگر با این نام آشنا نیستید ، هنوز هم فرصتی خوب وجود دارد که شما می توانید از منوی سریع دسترسی استفاده کنید و یا به صورت روزانه ویندوز ۸ یا ۱۰ ، حتی بدون آنکه بدانید. به طور خلاصه ، با کلیک کردن بر روی دکمه شروع یا از طریق ترکیب صفحه کلید Win + X ، به منوی Quick Access می توان دسترسی پیدا کرد. با این وجود نیازی به نصب ندارید ، لطفاً توجه داشته باشید که .NET Framework 4.0 یا جدیدتر قبل از استفاده از آن ، باید روی رایانه شما نصب شود. برنامه به راحتی با نوار وظیفه رایانه شما ادغام می شود ، جایی که یک نماد میانبر کوچک را اضافه می کند. نگاه های بی حد و حصر و کارکرد ساده گرایانه پس از راه اندازی ، می توانید با کلیک راست و بر روی نماد آن یا به سادگی با استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز صفحه کلید Win + X ، به میانبرها یا کارهای از پیش اضافه شده آن دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به دسک تاپ و همچنین برای راه اندازی برنامه های ابتدایی Windows مانند Run ، Notepad ، Registry Editor ، Search ، Windows Explorer ، Control Panel و Task Manager میانبرهایی به شما ارائه شده است.
علاوه بر این ، می توانید به بخش های پیشرفته تری مانند Command Prompt ، مدیریت کامپیوتر ، مدیریت دیسک ، سیستم ، گزینه های برق ، بیننده رویداد ، مدیر دستگاه ، اتصالات شبکه و برنامه ها و ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. گزینه های WinPlusX 4.0 را در بالا انتخاب کنید ، همچنین می توانید میانبرهای جدید موجود را اضافه یا حذف کنید.
با کمک این برنامه سریعاً به برخی از محبوب ترین ابزارهای Windows دسترسی پیدا کنید.
در کل ، اگرچه از نظر ظاهری و کارایی بسیار چشمگیر است ، WinPlusX 4.0 ممکن است خود را برای کاربرانی که از ویندوز ۱۰ و ۸ به نسخه های قدیمی تر برگردانده اند بسیار مفید باشد و هنوز هم می خواهد آن راحتی اضافی را که توسط منوی Quick Access آورده شده باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار