• ۱۵۰ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
Alt Tab Tuner VIII سفارشی سازی پنجره ها در حالت Alt + Tab در ویندوز

Alt Tab Tuner VIII دانلود ابزار دسکتاپ سفارشی سازی پنجره ها در حالت Alt + Tab در ویندوز الت تب تونر در آنی یار. برنامه دستیابی به گزینه های ابزار  Alt + Tab طراحی شده است. در حالی که بدون شک ابزار ویندوز در دسترس میلیون ها کاربر ، برخی دیگر از عدم گزینه های سفارشی سازی که به آنها امکان تغییر چند پارامتر را می دهد ، ناامید می شوند ، ناخواسته از ویژگی های مربوط به آنها یا به نظر رسیدن آنها ناامید شوند. این دقیقاً هدف Alt + Tab Tuner است ، یک برنامه سبک وزن که دقیقاً همین کار را انجام می دهد: این امکان را به شما می دهد تا به مجموعه ای از تنظیمات تغییر دهید تا هم رفتار و هم رابط کاربری معروف ویندوز ساخته شده را تغییر دهید. رابط کاربری ، اگر واقعاً بتوان از این طریق نام برد ، حداقل است و دسترسی فوری به کلیه ویژگی های برنامه که در واقع اسلایدرهای ساده برای تنظیم پارامترهای خاص هستند فراهم می کند. بنابراین به شما اجازه داده می شود حاشیه ها ، از بالا ، پایین سمت ، شبکه انگشت شست ، از جمله تعداد ستون ها و ردیف ها ، فاصله ها ، تغییر آیکون ها و اندازه ، اندازه تصویر کوچک و محو شدن و شفافیت را پیکربندی کنید.
به غیر از این ، پنجره اصلی و تنها برنامه فقط دو گزینه دیگر را ارائه می دهد ، به شما قدرت می دهد تا گفتگوی سبک قدیمی Alt + Tab یا autorestart Explorer را فعال کنید.
همانطور که مشاهده می کنید ، Alt + Tab Tuner کاملاً یک راه حل نرم افزاری اساسی است ، بنابراین مبتدیان نباید مشکلی را با آن تجربه کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، هیچ راه حل دیگری برای جستجوی اینترنت وجود ندارد زیرا این برنامه بدون پرونده راهنما است.
تمام چیزهایی که در نظر گرفته شده است ، Alt + Tab Tuner یک برنامه مناسب و معقول با مقدار مناسب گزینه های سفارشی سازی و یک رابط کاربری بسیار ساده است تا همه چیز حتی برای تازه کارها آسان شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار