• ۴۰۴ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
گجت تقویم گیتا تقویم هجری شمسی در ویندوز ۷ و ۸.۱

دانلود ابزار دسکتاپ گجت تقویم گیتا تقویم هجری شمسی در ویندوز ۷ و ۸.۱ از آنی یار. تقویم هجری شمسی نرم افزاری کم حجم و زیبا در صفحه دسکتاپ ویندوز ۷ و ۸.۱ می باشد. آیا به دنبال نوع خاصی از تقویم هستید که متناسب با نیازهای خاص شما باشد؟ شاید به ابزاری احتیاج داشته باشید که تاریخهای مهم را برای شما تعریف کند اما برای موارد خاص. در این صورت ، ممکن است ابزار مناسب برای شما داشته باشیم: تقویم گیتا را بررسی کنید! این ابزار مناسب ویندوز به گونه ای طراحی شده است که در هر مکانی که می خواهید در دسکتاپ خود قرار دهید ، و در درجه اول به عنوان یک تقویم رومیزی عمل می کند. اگرچه این نمایش روز و ماه مشترک دارد ، آنچه این ابزار را از هم جدا می کند اطلاعات و قابلیت تنظیم آن است؛ این کشور از قالب های هجری شمسی ، اسلامی و گرگوری پشتیبانی می کند ، ضمن اینکه به مناسبت های فارسی دسترسی می یابد. مطمئناً تقویم Gita را علاوه بر ارزشمندی برای دسکتاپ خود پیدا کرده اید!

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار