• ۱۵۸ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
IconsExtract  دسترسی به آیکن فایلهای سیستمی در ویندوز

IconsExtract دانلود نرم افزار ابزار دانلود دسترسی به آیکن فایلهای سیستمی در ویندوز ایکونز اکسترکت در آنی یار. این ابزار پرونده ها و پوشه ها را در رایانه شما اسکن می کند. IconsExtract یک نرم افزار برای رایانه مبتنی بر ویندوز است که به شما امکان می دهد نمادهای موجود در ویندوز خود را با فرمت exe یا dll استخراج کنید. نمادها را می توان به نرم افزار و نمادهای ویرایش شما صادر کرد. می توانید نمادهای استخراج شده را در پرونده های ICO ذخیره کنید یا تصویر یک آیکون واحد را در کلیپ بورد کپی کنید.
IconsExtract در حالت عادی ویندوز هیچ ابزاری برای مشاهده آیکن فایلهای سیستمی مانند Shell32.dll و imageres.dll ندارد و شما باید از یک نرم افزار کمکی برای این منظور استفاده کنید. IconsExtract 1.47 نام ابزار کم حجم و رایگانی به همین منظور است که شما با استفاده از آن می توانید به راحتی و با چند کلیک به تمام آیکن های موجود در فایل های سیستمی دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار