• ۱۶۳ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
MetroApp Link  ساخت میانبر از اپلیکیشن های مترو در ویندوز ۸

MetroApp Link دانلود ابزار دسکتاپ ساخت میانبر از اپلیکیشن های مترو در ویندوز ۸ مترو اپ لینک در آنی یار. اجازه می دهد تا یک Shortcut از برنامه های مترو روی دسکتاپ داشته باشید. MetroApp Link برنامه ای است که به شما امکان می دهد برای راه اندازی برنامه های مترو سیستم ، میانبرهایی را در دسکتاپ ایجاد کنید ، با امکان پین کردن بیشتر آنها به نوار وظیفه. برنامه در مرحله اولیه توسعه قرار دارد ، فقط از برنامه های سیستم پشتیبانی می کند و کلید های میانبر در واقع یک فرمان اجرا شده در “خط فرمان” را نشان می دهند.MetroApp Link
همانطور که می دانید یکی از ویژگی های جدید ویندوز ۸ Start Screen با رابط کاربری مترو می باشد. مایکروسافت اپلیکیشن های مترو بسیاری را منتشر کرده است که از طریق فروشگاه ویندوز قابل دسترسی می باشند. برای دسترسی به این اپلیکیشن ها شما ابتدا باید Start Screen را باز کنید سپس بر روی آیکن برنامه کلیک کنید تا اجرا شوند. به طور پیش فرض شما نمی توانید از اپلیکیشن ها یک میانبر بر روی دسکتاپ تهیه کنید. برای ساخت میانبر برنامه MetroApp Link 2.3 را اجرا کنید. در مقابل هر برنامه یک دکمه با عنوان Create shortcut قرار دارد که با استفاده از آن می توانید میانبر مورد نظر خود را بسازید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار