• ۱۳۸ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
Skip Metro Suite ورود مستقیم به دسکتاپ ویندوز ۸

Skip Metro Suite دانلود ابزار دسکتاپ ورود مستقیم به دسکتاپ ویندوز ۸ اسکیپ مترو سویت در آنی یار. نرم افزاری برای وارد شدن مستقیم کاربر به صفحه دسکتاپ بعد از بوت شدن ویندوز. مایکروسافت واقعاً نمی خواهد شما از صفحه شروع جدید مبتنی بر کاشی در ویندوز ۸ اجتناب کنید ، اما بدون خونینگی هر دو پایه کاربر و توسعه دهندگان در یافتن راه هایی برای یافتن آن حساب می شود. برای کسانی از ما که هنوز وقت زیادی را در میز کار سنتی می گذرانیم ، نیاز به دستی کلیک بر روی کاشی دسکتاپ (یا فشار دادن [Win] + [D]) برای دسترسی به آن بعد از اولین بار ورود به سیستم ممکن است به نظر بیاید زباله غیر ضروری باشد. زمان. جایی که Skip Metro Suite مودبانه سرفه می کند و خودش را معرفی می کند. Skip Metro Suite سه کار را انجام می دهد ، همه این موارد را می توان با یک کلیک انتخاب یا انتخاب نکرد. نقاط مهم روی صفحه ، از تعویض کار و صفحه شروع تا نوار Charms و امکان بستن برنامه ها با کلیک کردن و کشیدن پایین از بالای صفحه. نقاط مهم از طریق میانبرهای صفحه کلید مربوطه در دسترس هستند: [برنده شوید] برای صفحه شروع ، [Win] + [Tab] برای تعویض کار و [Win] + [C] برای نوار Charms – و هر یک یا همه این ترفندها می توانند در صورت خواست روشن یا خاموش شود. کمی بدگویی است – پرش به Metro Suite آنقدر از صفحه شروع دور نمی شود که به راحتی می توانید دسکتاپ را از صفحه شروع به صورت خودکار راه اندازی کنید. با این وجود ، این هنوز راحت تر از انجام دستی آن است ، و بدون نیاز به راه اندازی مجدد ، کارآمد بودن نقطه داغ نیز کاملاً کار می کند. به همین دلایل ارزش توجه شما را دارد.
Skip Metro Suite 3.0 در ویندوز ۸ بر خلاف ویندوزهای قبلی، پس از ورود به ویندوز، کاربر مستقیماً وارد صفحه دسکتاپ نمی‌شود. بلکه ابتدا صفحه Metro Startup نمایان شده و پس از آن کاربر میتواند وارد صفحه دسکتاپ شود. در صفحه Metro Startup مجموعه‌ای از میان‌برها و برنامه‌ ها جهت دسترسی سریع‌ تر وجود دارد. اما در صورتی که به این صفحه علاقه‌ ای ندارید و دوست دارید مانند گذشته پس از بوت شدن ویندوز وارد صفحه دسکتاپ خود شوید میتوانید از برنامه Skip Metro Suite استفاده کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار