• ۱۴۷ بازدید
  • دی ۱۶, ۱۳۹۸
WinAeroGlass رابط شیشه ای Aero برای ویندوز ۸

WinAeroGlass دانلود ابزار دسکتاپ رابط شیشه ای Aero برای ویندوز ۸ وین ارو گلس در آنی یار. WinAeroGlass برنامه ای که ماموریت آن بازیابی کارایی مشابه ترکیب Aero Glass است. برای اجرای یک حالت پنجره شفاف در ویندوز ۸ ما فقط باید برنامه را کلیک کرده و اجرا کنیم. با فعال شدن ، تمام ویندوزهای برنامه بلافاصله شفافیت شناخته شده Aero Glass موجود در ویندوز ۷ و ویندوز ویستا را کسب می کنند. WinaeroGlass شفافیت در نوار وظیفه ارائه نمی دهد. توسعه دهنده قول می دهد نسخه های آینده شامل یک رابط کاربری ساده و چندین راه حل جدید باشد.
WinAeroGlass 0.0.0.1 همانطور که می دانید مایکروسافت در ویندوز ۸ ویژگی شفافیت شیشه ای پنجره ها را مانند بسیاری از ویژگی های دیگر نسخه های قبلی ویندوز حذف کرده است که به همین دلیل بیشتر کاربران از ظاهر پیش فرض ویندوز ۸ خود چندان راضی نیستند و همواره سعی دارند تا با ترفندهایی شکل و شفافیت پنجره ها را در آن بازیابی کنند که WinAeroGlass نام ابزار کم حجم و بسیار مفیدی در همین رابطه است که به کاربران ویندوز ۸ اجازه می دهد تا با یک کلیک حالت شفاف پنجره ها را در ویندوز ۸ خود فعال و بازگردانی کنند .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار