• ۱۷۲ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
۷Folder BackgroundChanger قرار دادن عکس پیش زمینه در پوشه ها

۷Folder BackgroundChanger دانلود ابزار دسکتاپ قرار دادن عکس پیش زمینه در پوشه ها ۷ فولدر بکگراند چنجر در آنی یار. به شما امکان می دهد زمینه ی اکسپلورر / پوشه را تغییر دهید. اکنون می توانید اکسپلورر ویندوز خود را با استفاده از تصویر زمینه یا عکس مورد علاقه خود سفارشی کنید! همچنین با استفاده از Windows 7 Folder Background Changer می توانید رنگ متن را تغییر داده و سایه هایی را در زیر متن نشان دهید تا به شما کمک کند نام فایل و زیر پوشه های شما برجسته شود! شما حتی می توانید همان پس زمینه را برای همه زیر پوشه ها اعمال کنید!
۷Folder BackgroundChanger 3.0 یکی از راه های تنوع و زیباسازی محیط ویندوز، گذاشتن عکس های پیش زمینه زیبایی هست که شما آنها را دوست دارید. اما وقتی که در مورد گذاشتن عکس پیش زمینه صحبت می کنیم، فقط ممکن است که به فکر دسکتاپ بیافتید. اما همان طور که از اسم برنامه پیداست، این برنامه، ابزاری برای تغییر دادن عکس زمینه پوشه ها میباشد. با این ابزار براحتی میتوانید تا برای پنجره ها/ پوشه های ویندوز عکس قرار دهید و آنها را عوض کنید. یکی از گزینه های جالب برنامه گذاشتن یک عکس برای تمام پوشه های فرعی یک مسیر هست تا دیگر نیازی به انتخاب عکس برای تک تک پوشه ها نباشد. در نسخه جدید برنامه، گزینه “احیاسازی به حالت اول” اضاف شده است که شما را قادر میسازد تا با زدن چند کلیک، دوباره عکس ها را از پیش زمینه ها بردارید. استفاده از برنامه بسیار ساده بوده و تنها کافیست تا پوشه را انتخاب کنید و سپس به عکس دلخواه تان آدرس بدهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار