• ۱۴۵ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Desktop Icon Toy نرم افزار زیبا کننده محیط دسکتاپ

Desktop Icon Toy دانلود ابزار دسکتاپ نرم افزار زیبا کننده محیط دسکتاپ دسکتاپ آیکون توی در آنی یار. ابزاری که شیوه سازماندهی آیکون های خود را روی دسکتاپ تغییر می دهد. پس از نصب ، برنامه یک آیکون را در سیستم سینی قرار می دهد که به شما امکان می دهد تنظیمات خود را در حال حرکت تغییر دهید ، اما همچنین رابط اصلی برنامه را باز کنید.
اساساً ، دسکتاپ آیکون اسباب بازی گزینه های اختصاصی برای تغییر اثر شناور و فعال کردن به اصطلاح “نماد رقص” ، بلکه تغییر به اندازه و انیمیشن آیکون مختلف دارد.
اما آنچه چشمگیرترین است قطعاً ابزار “طرح بندی” است. بنابراین می توانید یکی از چیدمان های داخلی را انتخاب کنید ، از نظر ساعت ، قلب ، مارپیچ یا پنتاگون ، و براساس شکل انتخاب شده ، نمادها را بر روی دسکتاپ مرتب کنید. بنابراین ، اگر به عنوان مثال به دنبال ساعت ساعت هستید ، Desktop Icon Toy به طور خودکار دسکتاپ را تازه می کند و طرح را تغییر می دهد تا با گذشت ثانیه ها زمان درست را به شما نشان دهد.
به غیر از این ، می توانید حرکات موس را برای ترتیب دادن آیکون ها ، تنظیم کلیدهای میانبر برای مرتب کردن آیکون ها در حال حرکت با استفاده از تنظیمات از پیش تعریف شده ، مخفی کردن آیکون ها و متن ، تغییر رنگ و پس زمینه ، تغییر قفل برنامه با رمز عبور و تنظیم منوی سینی تنظیم کنید.
اسباب بازی آیکون رومیزی به طور خودکار قبل از تغییر به طرح جدید ، طرح شما را ذخیره می کند ، بنابراین برگرداندن تنظیمات بسیار آسان است. به علاوه ، می توانید میانبرها را برای پرش از یک طرح به طرح دیگر در حرکت تعریف کنید.
تابحال ابزارهای زیادی برای مدیریت Desktop ارائه شده است، مثل دسته بندی کننده آیکون ها و شفاف کردن پس زمینه ی آیکون های Desktop، اما هیچکدام مانند Desktop Icon Toy قادر به ایجاد آیکون های متحرک و رقصنده، دادن جلوه های شناور به آیکون ها، حذف متن آیکون ها و… نیستند.

 

قابلیتهای نرم افزار Desktop Icon Toy 4.7:

چیدمان دقیق آیکون ها بر اساس تعریف الگو
اضافه کردن جلوه به آیکون ها هنگام چیدمان
تغییر چیدمان آیکون ها هنگام اضافه/حذف آیکون ها
ذخیره و بارگذاری اشکال و لایه های ایجاد شده از آیکون ها
تغییر پس زمینه ی آیکون ها و رنگ متون
شفاف کردن پس زمینه ی آیکون ها
چیدمان بر اساس نام آیکون ها
قابلیت پنهان نمودن متن آیکون ها
امکان قفل کردن آیکون ها
قابلیت پنهان نمودن آیکن ها طوری که تنها قادر به مشاهده متن آنها می باشید
حذف علامت میانبر از آیکون ها
و …

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار