• ۱۹۶ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Microangelo On Display شخصی سازی آیکون های ویندوز

Microangelo On Display دانلود ابزار دسکتاپ شخصی سازی آیکون های ویندوز میکرو انجلو ان دیسپلی در آنی یار. برنامه یک روش آسان برای پیکربندی آیکون های دسک تاپ و سیستم است. مایکروسافت ویندوز به کاربران اجازه می دهد تا اکثر نمادها و نشانگرهای خود را سفارشی کنند ، با این حال ، این روند معمولاً به همان اندازه سریع ، آسان یا سرعتی انجام نمی شود. نرم افزاری مانند Microangelo On Display می تواند به انجام این کار بصری و کاربرپسند کمک کند.
پنجره اصلی برنامه گزینه های سفارشی سازی برنامه را نشان می دهد. کاربران می توانند تنظیمات متعلق به یکی از پنج دسته را تغییر دهند: نمادهای رومیزی ، آیکن های سیستم ، آیکون متن ، نمادهای روی جلد و نشانگرهای ماوس. مورد System / Icon Cache در صورتی که ویندوز به درستی آیکون های به روز شده را به درستی نمایش ندهد ، کاربران را قادر می سازد تا اطلاعات سیستم را مشاهده کنند و حافظه نهان را بازسازی کنند.
دسته آیکنهای دسکتاپ کاربران را قادر می سازد که آیکون های سیستم یا میانبرها ، مانند My Computer ، Recycle Bin یا Control Panel را روی دسکتاپ نمایش دهند. همچنین می تواند آیکون اینترنت اکسپلورر را با عملکردهای اضافی ارائه دهد ، مانند گزینه شروع با یا بدون افزودنی که با کلیک راست روی آیکون گفته شده در دسترس باشد.
کاربران می توانند برای تغییر پوششهای پیش فرض ، به عنوان مثال ، پوشش “پیکان” به دسته Icon Overlays دسترسی پیدا کنند ، که نشان می دهد یک آیکون میانبر است. پوشش های دیگر که می توانند سفارشی شوند شامل سهم و محافظ امنیتی است.
نمادهای سیستم ، مانند مواردی که برای برنامه ها و نمادهای پیش فرض یا برای دسک تاپ مورد استفاده قرار می گیرند ، از دسته اختصاصی آنها قابل تغییر هستند.
دو زبانه گذشته کاربران را قادر می سازد تا نشانگرهای پیش فرض ماوس و متن آیکون را تغییر دهند. حالت دوم را می توان از نظر فونت ، اندازه و رنگ یا سایه تنظیم کرد.
استفاده از ویژگی های فوق برنامه آسان و شهودی است. فهرست ها و دسته بندی ها ساده برای حرکت هستند و بسیار توضیحی دارند. گزینه “پیش فرض ویندوز” در اکثر آنها ارائه شده است تا بتوانید به راحتی به پیش فرض ها برگردید.
همچنین یک آیتم منوی زمینه ارائه شده است تا بتوانید آیکون های خاص را تغییر دهید و به پنجره اصلی برنامه دسترسی داشته باشید.

 

قابلیتهای نرم افزار Microangelo On Display 7.0.3 :

استفاده آسان و بدون دردسر
بازگرداندن آیکون ها به حالت اولیه
پشتیبانی از فرمت های رایج ایکون ها
سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز
قابلیت شخصی سازی برخی از نمادهای ثابت
تغییر آسان تمام آیکون های ویندوز در هر نقطه
تعویض آیکون ها با آیکون های موجود در دایرکتوری های دیگر

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار