• ۱۶۵ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Modern Tile Maker ساخت کاشی جدید در صفحه شروع ویندوز ۸

Modern Tile Maker دانلود ابزار دسکتاپ ساخت کاشی جدید در صفحه شروع ویندوز ۸ مدرن تیل میکر در آنی یار. ابزاری که با آن می توانید کاشی ها را درست شبیه یک رابط کاربری مدرن ایجاد کنید. اگر به ویندوز ۸ به روزرسانی کرده اید و می خواهید ظاهر آن را حتی بیشتر از نصب یک موضوع و جایگزینی تصویر زمینه پیش فرض آن ، تغییر دهید ، می توانید ظاهر صفحه شروع را تقویت کنید. کاشی ساز مدرن شما را قادر می سازد به صورت دستی کاشی های سفارشی ایجاد کنید که به طور خودکار به پرونده ، پوشه یا نشانی اینترنتی مشخص شده دسترسی پیدا کنید.
رابط گرافیکی راه حل نرم افزاری به طور منظم سازماندهی شده است و شما را قادر می سازد نامی را به کاشی که می خواهید طراحی کنید اختصاص دهید ، سپس مشخص کنید که آیا دوست دارید عنوان آن روی کاشی نمایش داده شود (در صورت تمایل ، می توانید رنگ قلم را انتخاب کنید) که شما بهترین را دوست دارید)
در مرحله بعد ، باید فایل ، پوشه یا نشانی اینترنتی مورد نظر خود را جستجو کنید و اگر برنامه ای را انتخاب کردید ، اگر می خواهید با امتیازات اداری راه اندازی شود ، می توانید ذکر کنید.
مرحله آخر تنظیم ظاهر واقعی کاشی است: شما می توانید به دنبال یک رنگ جامد باشید که می توانید یک تصویر دلخواه را انتخاب کنید ، ضمن اینکه در نظر داشته باشید که عکسهای بزرگ تغییر اندازه خواهند یافت تا در اندازه پیش فرض کاشی قرار گیرند.
هنگامی که شما با پیکربندی انجام می شود ، کافی است کاشی تازه ایجاد شده را روی صفحه شروع پین کنید و عملکرد آن را تست کنید. اگر با استفاده از کاشی های خود مشکلی روبرو هستید ، می توانید Internet Explorer را به عنوان مرورگر پیش فرض تنظیم کنید ، سپس دوباره کاشی ها را راه اندازی کنید.
در کل ، Modern Tile Maker 1.0 می تواند برای همه کسانی که دوست دارند با عملکردهای بسیاری از سیستم عامل خود آزمایش کنند و دوست دارند رایانه خود را تا حد امکان شخصی سازی کنند ، مفید باشد. با این حال ، بهتر است قبل از شروع صفحه در رایانه خود ، نقطه بازگردانی ایجاد کنید.
یکی از ویژگی های جالب این ابزار، امکان مشاهده پیش نمایش کاشی قبل از ایجاد آن است. همچنین این نرم افزار از فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند و شما می توانید یک کاشی از هر نوع فایلی را به راحتی ساخته و در صفحه شروع پین کنید. استفاده از برنامه Modern Tile Maker 1.0 بسیار راحت است. بعد از دانلود و نصب برنامه را اجرا کنید و یک نام را برای کاشی خود انتخاب کنید. سپس رنگ متن، آدرس فایل یا صفحه وب و تصویر کاشی را انتخاب کرده و بر روی دکمه Pin to Start کلیک کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار