• ۱۵۱ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
NanWick Switch Boot تغییر منوی بوت ویندوز ۸ به ویندوز ۷

NanWick Switch Boot دانلود ابزار دسکتاپ تغییر منوی بوت ویندوز ۸ به ویندوز ۷ نانویک سویچ بوت در آنی یار. برنامه ای که منوی بوت قدیمی Windows 7 را در Windows 8 خود بازگردانی کنید. NanWick Switch Boot کاملاً متفاوت از قدیمی است که بسیار بصری و استفاده از آن آسان است ، کاربر می تواند سیستم عامل را با ماوس پینتر انتخاب کند اما اگر می خواهید از محبوب قدیمی قدیمی ویندوز ۷ بوت لودر در ویندوز ۸ خود استفاده کنید. سپس نان ویک یک برنامه عالی برای شما است.
این یک برنامه کاربردی ویندوز رایگان ، قابل حمل و در عین حال آسان است که به شما امکان می دهد فوراً بین Metro Boot Loader و Standard Windows 7 Boot Loader جابجا شوید.

NanWick Switch Boot 1.0 اگر قبلا چند سیستم عامل روی کامپیوتر خود نصب می کردید ( مثلا چند ویندوز مختلف یا ویندوز با لینوکس یا مک ) با یک منوی بوت سیاه و سفید مواجه می شدید که به جز کیبرد با هیچ چیز دیگری مثل موس یا صفحات لمسی سازگار نبود. البته فکر نکنید این فقط یک مشکل مربوط به بوت لودر ویندوز است. در صورتی که لینوکس نیز نصب کرده باشید و بوت لودرهای دیگری مثل GRUB مسئول بارگذاری سیستم عامل مورد نظر شما باشند، باز هم تنها از طریق کیبرد می توانید سیستم عامل مورد نظرتان را انتخاب کنید، اما منوی بوت ویندوز ۸ به شکل دیگری طراحی شده است. به طوری که پس از نصب ویندوز ۸ با یک منوی بوت ساده ولی زیبای آبی رنگ مواجه خواهید شد که به شما امکان انتخاب سیستم عامل مورد نظرتان را خواهد داد. این منوی بوت با تمامی روش های انتخاب سیستم عامل مثل کیبرد، موس و لمس کردن کار می کند . منوی بوت ویندوز ۸ همچنین قابلیت دیگری نظیر ریست سیستم، رفرش، تعمیر و دسترسی به خط فرمان را در اختیار شما قرار می دهد .
با همه ی قابلیت های جدیدی که این منوی بوت به همراه خود دارد، ممکن است که برای برخی کاربران ناخوشایند باشد، به عنوان مثال اگر توجه کرده باشید، قبل از نمایش منوی بوت اصلی که در آن می توان به انتخاب سیستم عامل مورد نظر پرداخت، یک لودینگ نمایش داده می شود که برای کابران کم طاقت کمی اعصاب خورد کن خواهد بود! همچنین اگر پس از نمایش منوی بوت اصلی هیچ کاری انجام ندهید ( حتی دست به موس نزنید )، بدون انتخاب هیچ یک از سیستم عامل های موجود در لیست، کامپیوتر پس از اتمام شمارش معکوس ریست خواهد شد ! علاوه بر راحتی کار با این نرم افزار، مزیت دیگر این است که فایل ایمیج مربوط به بوت سیستم عامل نیز دست نخورده باقی خواهد ماند و کل آن فایل جایگزین نخواهد شد. البته لازم به ذکر است که این برنامه تنها در ویندوز ۸ قابل استفاده است. بنابراین اگر خواستید دوباره منوی بوت سیستم را تغییر دهید، دوباره باید به ویندوز ۸ بازگشته و این برنامه را اجرا کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار