• ۱۵۷ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Start Screen Pinner پین کردن فایل های مختلف به Start Screen ویندوز ۸

Start Screen Pinner دانلود ابزار دسکتاپ پین کردن فایل های مختلف به Start Screen ویندوز ۸ استارت اسکرین پینر در آنی یار.برنامه ای برای سیستم عامل ویندوز ۸ که برای پین کردن استفاده می کنند. پین کردن یک پرونده به شما امکان می دهد هر پرونده ای را در صفحه شروع پین کنید ، و نه تنها انواع پرونده هایی که مایکروسافت انتخاب کرده است. در حالی که می توانید اجرایی را به طور پیش فرض به صفحه شروع پین کنید ، نمی توانید با استفاده از پین پیش فرض ، تصاویر ، فیلم ها یا بسیاری از قالب های سند را پین کنید تا گزینه منوی زمینه کلیک راست راست Windows Explorer را شروع کنید.
با کلیک بر روی پین ویژه آیتمی لیستی از پیوندها به تنظیمات سیستم و ویژگی هایی مانند کنترل پنل ، رایانه من ، برنامه ها و ویژگی ها یا سطل بازیافت نمایش داده می شود. اگر می خواهید با یک کلیک دسترسی به ابزارها یا ویژگی های اغلب استفاده شده ، این گزینه مفید باشد ، و روش ویندوز ۸ را برای در دسترس قرار دادن این ویژگی ها دوست ندارید (معمولاً یا با کلیک کردن روی یک سری منوها یا با استفاده از جستجوی یکپارچه در صفحه شروع )
مواردی که برای پین کردن انتخاب می کنید بلافاصله به صفحه شروع اضافه می شوند و از آنجا می توانند درست مانند سایر موارد موجود در آنجا اجرا یا باز شوند. Start Screen Pinner 1.0 یک برنامه مفید برای کاربران ویندوز ۸ است که می خواهند مواردی را به صفحه اصلی که مایکروسافت به طور پیش فرض مسدود کرده است ، پین کنند.
Start Screen Pinner 1.0 نام برنامه رایگان و کم حجمی است که به کمک آن می توانید انواع مختلف فایل ها را به صفحه شروع پین کنید، همچنین شما می توانید آیتم های مختلف کنترل پنل، اشیاء Shell مانند Run و Libraries را به صفحه شروع پین کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار