• ۱۵۴ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Taskbar Hide کنترل پنجره های در حال اجرا در ویندوز

Taskbar Hide دانلود ابزار دسکتاپ کنترل پنجره های در حال اجرا در ویندوز تسکبار هاید در آنی یار. برنامه ای که کنترل کامل Taskbar را انجام می دهد و ابزار مفید مدیریت ویندوز را ارائه می دهد. رابط کاربری گرافیکی برنامه برای دسترسی به هر دو Taskbar و System Tray ساخته شده است ، نمایش همه برنامه ها و ارائه ابزارهایی برای کنترل آیکون های آنها.
به عنوان مثال وقتی نوبت به Taskbar می رسد ، برنامه این امکان را به شما می دهد که یک پنجره خاص را به طور کامل پنهان کنید. در حالی که برنامه هدف در حال اجرا است ، شما نمیتوانید نماد Taskbar خود را به حالت “قابل مشاهده” تغییر دهید مگر اینکه از پنجره اصلی Taskbar Hide این کار را انجام دهید.
علاوه بر این ، این قطعه نرم افزار شامل یک ویژگی جداگانه برای تنظیم مجدد آیکون های موجود در Taskbar است ، اگرچه همین کار را می توان به راحتی مستقیم از ویندوز و بدون نیاز به برنامه دیگری انجام داد. علاوه بر این ، در حال حاضر هر برنامه ای را می توان به Tray به حداقل رساند ، مهم نیست که شامل چنین گزینه ای باشد یا خیر.
با این حال ، منوی تنظیمات نقش اساسی دارد زیرا به شما امکان می دهد کلیدهای میانبر را که معمولاً برای مخفی کردن ، نشان دادن یا بستن پنجره ها استفاده می شود ، تغییر دهید. علاوه بر این ، می توانید میانبرهای صفحه کلید را برای مخفی کردن پنجره فعلی ، مشاهده رابط Taskbar Hide یا مخفی کردن نوار وظیفه به طور کامل تنظیم کنید.
از طرف خوب ، Taskbar Hide 1.8 یک برنامه کاربردی است که از منابع کم کار می کند ، یک چیز بسیار مهم است زیرا قرار است تمام وقت کار کند ، از راه اندازی تا خاموش. علاوه بر این ، کار با هیچ ویندوز موجود در بازار مشکلی ندارد ، حتی بدون درخواست امتیازات سرپرست در ایستگاه های کاری ویندوز ۷.
به طور کلی ، اگر به دنبال یک برنامه ساده برای تقویت Taskbar ویندوز هستید ، این ابزاری برای امتحان کردن است. برای فهمیدن هدف از هر ویژگی به بیش از یک دقیقه زمان نیاز ندارید و همه گزینه ها به اندازه کافی شهودی هستند که هم برای تازه کار و هم برای کاربران حرفه ای در نظر گرفته شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار