• ۱۷۷ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Taskbar Thumbnails Tuner مدیریت تصاویر بند انگشتی در Taskbar

Taskbar Thumbnails Tuner دانلود ابزار دسکتاپ مدیریت تصاویر بند انگشتی در Taskbar تسکبار تامبنایلز تونر در آنی یار. نرم افزار می تواند اندازه تصاویر تسکبار را به راحتی بزرگ تر نماید. Taskbar Thumbnails Tuner به شما امکان می دهد چندین تنظیمات ریز عکسها در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ را تغییر دهید. می توانید حاشیه ها ، اندازه ریز عکسها ، تأخیر محو کنید و همچنین برخی گزینه های دیگر که تنظیمات پیش فرض ویندوز غیرقابل دسترسی است را تنظیم کنید.
با استفاده از نرم افزار خوش دست Taskbar Thumbnails Tuner می توانید اندازه تصاویر بندانگشتی تسکبار که در حقیقت پیش نمایشی از پنجره های کوچک شده در نوار وظیفه هستند را به راحتی بزرگ تر نمایید. بعد از اجرای برنامه، برای بزرگ تر کردن اندازه پیش نمایش ها کافی است نوار لغزنده قسمت Thumbnails Size را گرفته و به اندازه نیاز آن را به سمت راست ببرید.در قسمت Show Delay هم می توانید زمان نشان دادن پیش نمایش هنگام قرار گرفتن نشانگر ماوس روی پنجره ها را کم و زیاد نمایید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار