• ۱۵۲ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Tiny Windows Borders تغییر اندازه Border پنجره ها در ویندوز ۸

Tiny Windows Borders دانلود ابزار دسکتاپ تغییر اندازه Border پنجره ها در ویندوز ۸ تاینی ویندوز بوردر در آنی یار. ابزاری ساده که شما را قادر می سازد شیوه ظاهری را تغییر دهید. انتشار هر نسخه جدید ویندوز تمایل به تقسیم دارد و مطمئناً این مورد در مورد ویندوز ۸ نیز وجود دارد. چیزهای زیادی وجود دارد که مورد پسند کاربران قرار گرفته است ، اما احتمالاً حداقل تعداد مساوی از موارد متنفر وجود دارد. یکی از این ویژگی ها این واقعیت است که برنامه های فراگیر مرزها و ویندوزهای پوشه نسبت به نسخه های قبلی ویندوز بزرگتر هستند.
اگر از این امر ناراضی هستید ، مناسب Tiny Windows Border برای ویندوز ۸ ابزاری ساده و رایگان است که شما را قادر می سازد شیوه ظاهری را تغییر دهید. این برنامه یک کار بسیار اساسی است که چیزی بیش از دو کشویی ندارد – یکی برای کنترل عرض مرز و دیگری کنترل بالشتک.
می توانید یک یا هر دو تنظیم را مطابق میل خود تنظیم کرده و دکمه Save را بزنید تا اثر اعمال شود. تقریباً می توان مرز را به طور کامل حذف کرد ، و این به عنوان جبران کننده این واقعیت است که نگاه “کلاسیک” ویندوز از ویندوز ۸ حذف شده است.
این برنامه با ایجاد تغییراتی در رجیستری کار می کند ، اما با استفاده از ابزار به جای اینکه با رجیستری خود مخلوط شوید ، خطر ایجاد آسیب را کاهش می دهید. به دلیل نحوه کار ، نیازی به نصب Tiny Windows Border نیست و اگر کاربر ویندوز ۷ هستید ، خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که با وجود نام ، این برنامه با ویندوز ۷ نیز سازگار است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار