• ۱۶۰ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Windows 8 ModernUI Start Screen Changer تغییر تصویر Start Screen ویندوز ۸

Windows 8 ModernUI Start Screen Changer دانلود ابزار دسکتاپ تغییر تصویر Start Screen ویندوز ۸ ویندوز ۸ استارت اسکرین چنجر در آنی یار. ابزاری تغییر پیش زمینه صفحه نمایش است. این ابزار به شما امکان می دهد تا پرونده ی imageres.dll را که از عکس هایی که از StartScreen استفاده می کند ، پچ کنید ، آخرین منبع (پرونده PNG) را که یک تصویر یک رنگ صاف و یکپارچه است را جایگزین کنید.
همچنین با یک عملکرد پشتیبان گیری بسیار مفید همراه است که شما را قادر می سازد نسخه ای از پرونده را که پیوست شده است ذخیره کنید و در صورت تمایل به نصب مجدد ، ویژگی «بازیابی» مفید خواهد بود.
Windows 8 ModernUI Start Screen Changer 1.2 بیشتر کاربران ویندوز ۸ ترجیح می دهند تا تصویر مورد نظر خود را به عنوان بکگراند Start Screen در نظر بگیرند اما به صورت پیش فرض امکان انجام این کار نیست و شما فقط می توانید از یکسری طرح پیش فرض استفاده کنید. بکگراندهای پیش فرض صفحه شروع در فایل imageres.dll و در پوشه System32 قرار دارند که باید آن را ویرایش کرده و تصویر مورد نظر خود را در آن Set کنید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار