• ۱۸۳ بازدید
  • دی ۱۷, ۱۳۹۸
Windows 8 Start Screen Tiles  تغییر تعداد خطوط کاشی Start Screen ویندوز ۸

Windows 8 Start Screen Tiles دانلود ابزار دسکتاپ تغییر تعداد خطوط کاشی Start Screen ویندوز ۸ ویندوز ۸ استارت اسکریت تایلز از آنی یار. برای خطوط کاشی صفحه شروع به کار می رود. همانطور که می دانید صفحه شروع Windows 8 با دسترسی سریعتر به برنامه ها و برنامه ها قابل دسترسی است. همچنین برنامه های مختلفی برای شروع صفحه وجود دارد که کلیک روی Pin to Start Screen در خطوط مرتب نمایش داده می شود. اما یک نکته وجود دارد که ویندوز ۸ به شما اجازه نمی دهد خطوط کاشی Start Screen را تغییر دهید. کاشی های صفحه شروع Windows 8 ابزار زیر مفید است که با استفاده از آن می توانید به راحتی تعداد خطوط کاشی صفحه را کاهش دهید.
این فقط رجیستری را در ویندوز ۸ تغییر می دهد ، اما دیگر کار شما ساده تر نیست رجیستری ویندوز را نمی بینید. اما باید به دو نکته توجه داشته باشیم. ابتدا با استفاده از این برنامه فقط می توانید تعداد خطوط Start Screen را کاهش دهید.
زیرا تعداد خطوط به وضوح صفحه نمایش شما به عنوان صفحه شروع بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر وضوح صفحه نمایش شما ۱۴۴۰ * ۹۰۰ ۵ باشد در انتهای کاشی ها نمایش داده می شود و ویندوز ۸ مجاز به افزایش بیش از ۵ خط (حتی از طریق رجیستری) نیست ، دوم اینکه امکان ورود به مقدار ۰ و حداقل یک خط کاشی در صفحه شروع برنامه ها را نشان می دهد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار