• ۱۶۰ بازدید
  • دی ۱۸, ۱۳۹۸
Glary Malware Hunter محافظ ویندوز در برابر بد افزار

Glary Malware Hunter دانلود نرم افزار امنیت محافظ ویندوز در برابر بد افزار گلاری مالور هانتر در آنی یار. نرم افزاری قدرتمند برای جستجو و حذف فایل های خطرناک در ویندوز شما میباشد. پرونده های مخرب را در رایانه شما شناسایی کرده و محتوای خطرناک را پاک می کند ، به شما امکان می دهد اسکن های درخواستی مناطق مهم سیستم یا پرونده های خاص را اجرا کنید. همانطور که از نام آن مشخص شده است ، MalwareHunter برای جستجو و از بین بردن پرونده ها و مؤلفه های خطرناک موجود در رایانه شما طراحی شده است ، و آن را از ویروس ها و انواع دیگر تهدیدات خلاص می کند.
Glary Malware Hunter Pro 1.95.0.684 یک نرم افزار کامل در برابر انواع تهدیدات را فراهم می کند، اطلاعات شما و حریم خصوصی شما را حفظ می کند و تضمین می کند که ویندوز شما بدون ویروس است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار