• ۱۴۱ بازدید
  • دی ۱۸, ۱۳۹۸
IObit Malware Fighter حذف بد افزار

IObit Malware Fighter دانلود نرم افزار امنیت حذف بد افزار آی اوبیت مالور فایتر در آنی یار. IObit Malware Fighter راه حل نرم افزاری که برای مقابله با تهدیدات، از خود استفاده می کند.  اولین چیزهایی که در ابتدا وجود دارد ، لازم به ذکر است که IObit Malware Fighter روشهای مختلفی را برای افزایش امنیت رایانه شما پیشنهاد می کند ، قادر به اسکن آن برای حضورهای مشکوک و در عین حال مراقب بودن از خطرات اطراف مرورگر است.
همانطور که گفته شد ، حتی از اولین تعامل با برنامه ، همه چیز کاملاً سرراست است. پنجره اصلی محلی است که می توانید یک فرآیند اسکن را آغاز کنید ، که دو گزینه در اختیار شما قرار دارد. برای مشخص تر بودن ، می توانید اسکن کامل یا سفارشی را شروع کنید. در صورت انتخاب دوم ، ممکن است دایرکتوری مورد نظر برای اسکن را انتخاب کنید ، با این امکان ارزیابی عملکرد خوب فرایندهای حافظه و منطقه بحرانی سیستم.
توجه داشته باشید که این عمل به هیچ تلاشی از طرف شما نیاز ندارد ، زیرا برنامه در طی آزمایشات واکنش سریع نشان داده است. این نرم افزار ارائه می دهد بطور خودکار بدافزار را حذف کرده و در عین حال قادر به خاموش کردن ، راه اندازی مجدد یا قرار دادن رایانه در حالت خواب است.
با توجه به مؤلفه “محافظت از مرورگر” ، این ویژگی ها با اهداف مختلفی برای اطمینان از محیط زیست غیرقابل دفاع در هنگام گشت و گذار در وب همراه است. برای خاص تر بودن ، این امکان را برای محافظت از صفحه اصلی فراهم می کند و همه تلاش برای اعمال تغییرات غیرمجاز را در موتور جستجوی پیش فرض و همچنین صفحه اصلی خود متوقف می کند.

 

قابلیت های نرم افزار IObit Malware Fighter:

امکان به روز رسانی خودکار و مکرر نرم افزار با استفاده از اینترنت
امکان اسکن سیستم با استفاده از سه متد مختلف
اسکن سیستم به صورت مداوم و اتوماتیک برای جلوگیری از نفوذ برنامه های مخرب به سیستم
ایجاد Real-time Protection بسیار قوی و قدرتمند با داشتن ابزاری همچون Startup Guard ،Browser Guard ،Network Guard ،File Guard ،Cookie Guard ،Process Guard ،USD Disk Guard و Malicious Action Guard
توانایی یافتن عمیق ترین فایل های مخرب با استفاده از فناوری DOG
تامین مراقبتی کامل به علت داشتن Anti-malware ،Anti-spyware ،Anti-adware ،Anti-trojan ،Anti-bots و …
سریع و سبک بودن نرم افزار به سبب داشتن موتور جست و جوی بهینه شده ی دو هسته ای
دارای آخرین فن آوری محاسبات ابر برای تجزیه و تحلیل رفتار انواع فایل ها
سازگاری کامل با انواع آنتی ویروس ها و بسته های امنیتی

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار