• ۱۶۳ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Abelssoft AntiLogger شناسایی و حذف بدافزار جاسوسی در ویندوز

Abelssoft AntiLogger دانلود نرم افزار امنیت شناسایی و حذف بدافزار جاسوسی در ویندوز ابلسافت انتی لوگر در آنی یار. مخصوصاً برای کشف و خنثی سازی وسایل جاسوسی ساخته شده است. همه برنامه های کاربردی بالقوه مضر پس از آنالیز سیستم عمیق ذکر شده و براساس آن می توان به آنها پرداخت.
چندین تهدید موجود در وب. به اصطلاح «چوب» به خطرناک ترین و دزدگیرترینها تعلق دارد. Meant جاسوسی هستند که ضبط و انتقال همه صفحه کلید و ورودی های صفحه شماست. این دسترسی مجرمان را به حساب بانکی ، ورود به سیستم eBay یا سایر داده های معقول شما امکان پذیر می کند.
Abelssoft AntiLogger 2020 v4.04.61 نرم افزاری کاربردی و امنیتی که بدافزارهای جاسوسی که در ویندوز شما پنهان شده‌اند را شناسایی می‌کند. نرم افزار AntiLogger بدافزارهای خرابکاری را که فعالیت‌های کیبورد و صفحه نمایش شما را ضبط می‌کنند شناسایی کرده و نابود می‌کند. نرم افزار امنیتی Abelssoft AntiLogger در پیش زمینه ویندوز فعال است و برنامه‌های مشکوک که بر روی ویندوز در حال اجرا هستند را شناسایی کرده و به شما معرفی می‌کند. با کمک AntiLogger برنامه‌های مشکوک را می‌توان برای یک بار متوقف و یا به طور دائم مسدود کرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار