• ۱۳۹ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Auslogics Anti Malware محافظ امنیتی ویندوز

Auslogics Anti Malware دانلود نرم افزار امنیت محافظ امنیتی ویندوز اولوژیک انتی مالور در آنی یار. یک محافظ بر علیه تهدیدها و ویروس ها که کمک میکند تا ویندوز در امنیت کامل باشد. مهم نیست که شما یک کامپیوتر تازه کار باشید یا یک کاربر مبتنی بر فناوری و اطلاعاتی که همه اتفاقاتی را که در زیر هر کامپیوتر رخ می دهد می داند ، هنوز هم باید به یک راه حل تخصصی نرم افزاری اعتماد کنید تا تهدیدات بدافزار را در معرض خطر قرار ندهید.
Auslogics Anti Malware یکی از برنامه هایی است که می توانید در هر زمان که بخواهید موارد مشکوک را در رایانه شخصی خود بررسی کنید و آنها را حذف کنید ، به آن متوسل شوید.
این نرم افزار همراه با یک رابط کاربر گرافیکی کاربر پسند است که برخی حتی ممکن است ساده انگار به نظر برسند.
همه کنترل ها به طور مرتب سازماندهی شده اند تا حتی برای مبتدیان نیز آسان شوند تا وضعیت کامپیوتر خود را بدون هیچ زحمتی زیاد ارزیابی کنند.
هنگامی که شما Auslogics Anti Malware را اجرا می کنید ، به طور خودکار اسکن را آغاز می کند و نتایج خود را در پنجره اصلی نمایش می دهد.
همچنین با انتخاب یکی از انواع استاندارد (سریع ، کامل یا سفارشی) ، بسته به میزان زمانی که در اختیار دارید ، می توانید یک اسکن جدید را شروع کنید – ناگفته پیداست که کاملترین طولانی ترین طول را برای تکمیل ، اما آن را تجزیه و تحلیل کل کامپیوتر شما.
اگر شما یکی از کاربران باتجربه هستید ، می توانید مناطقی را در رایانه خود انتخاب کنید که هر زمان اسکن انجام می شود ، باید مورد بررسی قرار گیرند. به طور دقیق تر ، می توانید حافظه سیستم ، رجیستری سیستم ، کوکی های اینترنتی ، برنامه زمانبندی کار یا فایل سیستم را تجزیه و تحلیل کنید.
همچنین می توانید با توجه به نیازهای خود ، Auslogics Anti Malware را برای اسکن رایانه خود به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه برنامه ریزی کنید.
روی هم رفته ، این برنامه می تواند برای همه کسانی که به دنبال یک برنامه بدون دردسر هستند که بدافزارها و نرم افزارهای تبلیغاتی را بر روی رایانه شخصی خود تشخیص دهد ، مفید باشد. اسکن ها می توانند با سهولت شروع شوند ، در حالی که مناطق مورد تجزیه و تحلیل توسط افرادی که مهارت های لازم را دارند می توانند سفارشی سازی شوند.

 

قابلیتهای نرم افزار Auslogics Anti Malware 1.21:

نرم افزار شما را از بد افزارهایی که حتی از وجودشان آگاه نیستید مطلع میسازد
حجم بسیار کم برنامه تأثیر منفی بر سرعت کامپیوتر شما نمیگذارد
برنامه انعطاف پذیر و قابل تنظیم برای بررسی و اسکن خودکار
ویندوز شما را در امنیت نگه میدارد
برای اجرا شدن نیاز به اتصال به اینترنت ندارد
با برنامه های ضد ویروس شما مغایرتی نداشته و مشکلی ایجاد نخواهد کرد
مواردی که برنامه ضد ویروس شما از عهده اش برنمی آید را رفع خواهد کرد و امنیت دستگاهتان را بسیار بالاتر میبرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار