• ۱۶۶ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Loaris Trojan Remover Portable پاکسازی ویندوز از تروجان

Loaris Trojan Remover دانلود نرم افزار امنیت پاکسازی ویندوز از تروجان لاریس تروجان رموور در آنی یار. یک راه حل نرم افزاری که قادر به یافتن و مقابله با نرم افزارهای مخرب است. Loaris Trojan Remover مطمئناً یک نرم افزار بصری است ، زیرا هر کاربر باید بتواند در هر زمان و به هیچ وجه نحوه اجرای اسکن و تمیز کردن رایانه شخصی خود را بفهمد. رابط کاربری دارای یک طرح مدرن و مرتب است و هیچ چیز به جای آن نمی رسد.
کاملاً شناخته شده است که اجزای بدافزار می توانند تنظیمات مرورگر شما را تغییر دهند ، تغییراتی در پرونده هاست یا حتی به روزرسانی های Windows ایجاد کنند. این برنامه به شما امکان می دهد همه چیز را فقط با چند کلیک ماوس تنظیم مجدد کنید.
علاوه بر این ، Loaris Trojan Remover قادر به تولید یک سیستم جامع سیستم است که شامل کلیه فرایندهای در حال اجرا ، خدمات و موارد راه اندازی می باشد که می تواند برای تشخیص مشکلات بسیار مفید باشد.
البته شما می توانید تعیین کنید که چگونه موارد شناسایی شده باید مدیریت شوند ، آیا می خواهید آنها را به عنوان مثبت کاذب علامت گذاری کنید ، آنها را نادیده بگیرید ، حذف کنید یا آنها را به قرنطینه منتقل کنید.
پارامترهای اسکن چندگانه را می توان سفارشی سازی کرد ، و برنامه همچنین به شما امکان می دهد مواردی را به لیست نادیده گرفته اضافه کنید تا از تجزیه و تحلیل آنها جلوگیری شود.
در کل ، Loaris Trojan Remover 3.1.6.256 یک ابزار ضد بدافزار مفید است که هیچ ویژگی پیشگویی را ارائه نمی دهد اما مطمئناً می تواند به شما در تمیز کردن رایانه شخصی و نگه داشتن آن از نرم افزارهای مخرب کمک کند. این یک رابط کاربری مدرن و بصری را ورزش می کند و بسیار دوستانه است.

قابلیت های نرم افزار Loaris Trojan Remover 3.1.6.256:

پاکسازی کامپیوتر از تروجان ها، بد افزارها، popup adsها و هرگونه اطلاعات مخرب
مقابله با انواع کدهای مخرب در وب
تشخیص سریع مخرب ها و متوقف کردن لحظه ای آن ها
ریست کردن تمامی تنظیمات امنیتی سیستم که ممکن است امنیت شما را به خطر بیندازند
ریست کردن اطلاعات موجود در مموری سیستم شما
ریست کردن فایل های موجود در کش اینترنت
دارای گاردی بسیار قدرتمند در مقابل حملات ممکنه از اینترنت
حجمی متعادل و کارکرد بسیار بالا
بررسی اطلاعات سطح هارد دیسک به صورت لحظه ای
جلوگیری از سرقت رمزهای عبور و شخصی
بررسی حافظه های متصل شده و پاک سازی آن ها

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار