• ۱۵۱ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
Malwarebytes Anti-Exploit محافظ ویندوز از برنامه‌ مخرب

Malwarebytes Anti-Exploit دانلود نرم افزار امنیت محافظ ویندوز از برنامه‌ مخرب مالوربیتز انتی اکسپیلوت در آنی یار. برنامه ای برای محافظت از سیستم در برابر سوء استفاده های شناخته شده و ناشناخته. با کلیه مرورگرهای اصلی و مؤلفه های آنها کار می کند. مزیت بزرگ برنامه این است که شما نیازی به پیکربندی هر چیزی ندارید ، فقط برنامه را شروع کنید و می توانید فراموش کنید.
Malwarebytes Anti-Exploit معمولا نرم‌افزارهای محبوب شامل ملیون‌ها خط کد می‌باشند. هکرها و سودجویان از حفره‌ها و قسمت‌های آسیب‌پذیر کدها استفاده کرده تا نرم‌افزارهای مخرب خود را به استفاده‌کنندگان ارائه دهند، به جر وقتی که نتوانند. Malwarebytes Anti-Exploit دور تا دور مرورگرها و نرم‌افزارها را با سه لایه‌ی امنیتی می‌پوشاند تا از سواستفاده‌های حاصل از کدهای آسیب‌پذیر جلوگیری کند. این نرم‌افزار یک آنتی‌ویروس نیست ولی با اغلب آنتی‌ویروس‌ها سازگار است. Malwarebytes Anti-Exploit Premium 1.13.1.127 یک نرم‌افزار ساده و کوچک است و طراحی اختصاصی سپر امنیتی آن باعت شده تا از شما در برابر یکی از هزاران حمله‌ی خطرناک برنامه‌های مخرب محافظت کند.

قابلیت های نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit Premium 1.13.1.127:

محافظت از مرورگرها و افزونه‌های آن‌ها (شامل مرورگرهای Internet Explorer، Mozilla Firefox، Google Chrome، Opera)
محافظت از جاوا
محافظت از نرم‌افزارهای PDF خوان (شامل Adobe Reader، Adobe Acrobat، Foxit Reader)
محافظت از Microsoft Word، Excel و Powerpoint
محافظت از پخش‌کنندهای رسانه‌ای (شامل Microsoft Windows Media Player، VideoLAN VLC Player، QuickTime Player، Winamp Player)
قابلیت افزودن و مدیریت محافظت دلخواه و سفارشی (برای سایر نرم‌افزارها)

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار