• ۱۴۶ بازدید
  • دی ۱۹, ۱۳۹۸
NETGATE Spy Emergency نابودسازی نرم افزار جاسوسی

NETGATE Spy Emergency دانلود نرم افزار امنیت نابود سازی نرم افزار جاسوسی نت گیت اسپای امرجنسی در آنی یار. نرم افزاری که می توانید برای محافظت از رایانه در برابر انواع  تروجان و کرم استفاده کنید. اکنون دیگر نیازی به نگرانی در مورد وضعیت رایانه شخصی خود ندارید که در هر زمان ممکن است توسط تروجان ها مورد حمله قرار گرفته و تبلیغاتی را تبلیغ کنید که بسیار خطرناک است. NetGate Spy Emergency نرم افزاری است که ترکیبی از کارآمد حذف spyware ، حذف تروجان و پاک کننده برای جدا کردن انواع نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان ، اسپم و سایر تهدیدات اینترنتی است که برای رایانه یا لپ تاپ شما بسیار خطرناک است.

شما می توانید این نرم افزار NetGate Spy Emergency Full را به صورت رایگان در اینجا دانلود کنید و البته این NetGate Spy Emergency را به عنوان یک نرم افزار نسخه کامل دریافت خواهید کرد. چرا زیرا ما همچنین یک پوشه کلید را در پوشه در اختیار شما قرار داده ایم که می توانید از آن استفاده کنید تا NetGate Spy Emergency بصورت رایگان و البته ساده فعال شود. آیا هنوز از تأثیر این نرم افزار مطمئن نیستید؟ اگر بله ، لطفاً ابتدا ویژگی های این برنامه را ببینید. یا شاید به آنتی ویروس برای رایانه خود نیاز دارید مانند: AVG آنتی ویروس ، Comodo آنتی ویروس ، آنتی ویروس کسپرسکی یا شاید Avast Internet Security. همه این موارد در Gigapurbalingga است و می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. لطفاً در صفحه آنتی ویروس جستجو کنید ، و آخرین نسخه آنتی ویروس و نسخه کامل را بیابید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار